zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem USMIECH. Dziś koniec.

Lafayette – Instytut Hair & Beauty

Piątkowska 163, Poznań

Makijaż permanentny brwi za 299 zł w Lafayette – Instytut Hair & Beauty (zamiast 699 zł)

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na podkreślenie atutów urody bez konieczności codziennego używania klasycznych kosmetyków

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
P
Patrycja
4 Oceny3 reviews
sierpień 30, 2021
Bardzo zaangażowana Pani, wszystko wyjaśniła, to była sama przyjemność :)
M
Małgorzata
3 Oceny1 reviews
marzec 27, 2021
Bardzo profesjonalne podejście, świetnie wykonane zabiegi. Do tego przesympatyczna Pani i relaks w pełni... Na pewno tam wrócę
G
Guest
sierpień 6, 2020
Super!
H
Hubert
4 Oceny2 reviews
sierpień 5, 2020
Bardzo profesjonalne podejście.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • metoda: ombre, powder, insta brows
  • korekta w cenie: nie
  • znieczulenie: tak

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 172 078 z podaniem kodu zabezpieczającego. Oferta obejmuje zabieg ze znieczuleniem. Oferta nie obejmuje korekty makijażu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Lafayette – Instytut Hair & Beauty

Gabinety istnieją od 2004 roku i należą do programu „Salon Expert” skupiającego 300 salonów w całej Polsce. Współpracują z firmą L’Oréal, dzięki czemu personel stale podnosi swoje kwalifikacje w Akademii Professionnel. Ponadto w Lafayette można skorzystać ze specjalistycznych kosmetyków firm Gehwol, O.P.I., Klapp Beauty Wellness, Alessandro i wielu innych.

W salonie gościło wiele znanych wielbicielek atrakcyjnego wyglądu, m.in. Małgorzata Socha, a specjaliści z Lafayette brali udział w tworzeniu teledysków, np. rapera Doniu oraz Libera i Sylwii Grzeszczak. Niebanalny wystrój tego studia został uhonorowany drugim miejscem w konkursie Najpiękniejszy Salon Fryzjerski 2009 pisma „Dom & Wnętrze” i wyróżnieniem w roku 2008.

Lafayette jest także rekomendowany przez miesięcznik „Uroda”, a o salonie pisano w „Avanti”, „Twoim Stylu”, „Tele Tygodniu” i innych czasopismach.