Kraina Kropka - sala zabaw dla dzieci

Partyzantów 44, Bielsko-Biała

Sala zabaw: 3, 6 lub 9 wejść bez limitu czasowego przez cały tydzień w Krainie Kropka (do -40%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PIEKNIE25. Termin: 1.4.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Centrum zabaw dla dzieci oferuje wiele atrakcji, takich jak konstrukcja z torami przeszkód, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • wejście do sali zabaw bez limitu czasowego
  • godz. otwarcia: codziennie 9-20

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Groupon nie obejmuje urodzin i zajęć ze scrapbookingu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 33 811 12 77 lub 512 730 304. Rezerwacja jest konieczna, ponieważ w sali mogą odbywać się urodziny i imprezy zamknięte, dlatego należy wcześniej potwierdzić obecność na dany dzień. Ograniczenie wiekowe: do 12 lat. Wejście dla opiekuna bezpłatne. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Kraina Kropka - sala zabaw dla dzieci