Brak nowych powiadomień

Klinika Urody & SPA Team Beauty

Wyszczuplający zabieg HIFU od 150 zł w Klinice Urody & SPA Team Beauty

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Nowoczesny zabieg, który pomaga w zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej, wyszczupleniu i wymodelowaniu sylwetki

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

 • czas trwania: od 30 min. do 1,5 godz. (w zależności od obszaru)
 • częstotliwość wykonywania: co 8-10 tygodni, 2-6 zabiegów
 • efekty widoczne po 1 zabiegu
 • metoda: system Liposonix – HIFU
 • wielkość głowicy: 6x6 cm
 • Bezdyskusyjnie Liposonic –Lipo Hifu jest metodą skuteczniejszą, nieinwazyjną i niewykluczającą z codziennego życia, a efekty porównywalne są do liposukcji.

Specjalistyczny zabieg o wysokim działaniu wyszczuplającym można zastosować praktycznie wszędzie, gdzie znajdują się co najmniej 2 cm tłuszczu podskórnego. System Liposonix wykorzystuje energię ultradźwiękową wysokiej intensywności (HIFU), która powoduje szybki wzrost temperatury, niszcząc tym samym tkankę tłuszczową tuż pod skórą.

Etapy zabiegu:

 • wykluczenie przeciwwskazań, omówienie zaleceń i oczekiwanych efektów
 • plan zabiegowy (ilość, miejsce i głębokość)

Przystąpienie do zabiegu:

 • kontrolowany wzrost temperatury do pow. 56 °C w miejscu zabiegowym pomaga zlikwidować docelowe komórki tłuszczowe bez uszkodzenia tkanek poza wyznaczoną strefą ogniskowania.
 • makrofagi (komórki krwi odpowiedzialne za procesy oczyszczające) migrują do rozbitej tkanki tłuszczowej, pochłaniając wolne lipidy i pozostałości komórek.
 • zniszczone komórki i ich zawartość są w naturalny sposób przetwarzane przez organizm i wydalane stopniowo przez kolejne 8-12 tygodni.

Przeciwwskazania: ciąża , choroby nowotworowe, zaburzenia krzepliwości krwi , stymulator serca i metalowe implanty, ostre stany zapalne , cukrzyca, choroby lub niewydolność nerek i wątroby, leki przeciwzakrzepowe, antybiotyki i leki przeciwzapalne, choroby autoimmunoagresji, tendencje do bliznowacenia

Po zabiegu: skóra może być obrzęknięta, wrażliwa na dotyk, występuje na niej rumień. Tego samego dnia można wrócić do pracy. Przez kolejne dni jest uczucie “przetrenowania” w miejscu zabiegu - ból zakwasowy, skórawrażliwa na dotyk.

Zalecenia: regularnie nawilżać skórę poddaną zabiegowi, pić optymalne ilości wody ok. 2l każdego dnia, suplementować dietę witaminą C, nie myć regenerującej się skóry gorącą lub zimną wodą, stosować kosmetyki z filtrami UVA i UVB w przypadku ekspozycji na słońce, wspomóc pracę wątroby i trawienie, nie stosować ibuprofenu, aspiryny i inny leków przeciwzapalnych.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 185 546 lub 22 623 81 11. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Klinika Urody & Spa Team Beauty

W centrum stolicy skorzystać można z kompleksowych kuracji zarówno na twarz, jak i ciało. Salon proponuje między innymi zabiegi kolagenowe, mezoterapię czy peeling kawitacyjny. Specjaliści kliniki szkolą również profesjonalistów i wdrażają najnowsze technologie światowe na rynku polskim, dzięki czemu klienci mogą korzystać z usług na wysokim poziomie. Atutem Team Beauty jest też nowoczesny sprzęt.

Klinika Urody & SPA Team Beauty

Zabieg na twarz, Lifting twarzy, Zabieg kosmetyczny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.