Klinika Trychologii i Kosmetologii Estetycznej Zakątek Piękna

Witolda 7 lok. 1.02, Radom

Makijaż permanentny brwi metodą Microblading w Klinice Trychologii i Kosmetologii Estetycznej Zakątek Piękna

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Klinika zajmuję się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii estetycznej.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Makijaż permanentny brwi. Metoda Microblading - włoskowa

Makijaż permanentny brwi.

Metoda Microblading - włoskowa .

Czas trwania zabiegu 90 minut.

Dopigmentowanie do 6 tygodni 250zł.

Międzynarodowy trener linergistka- z ogromnym doświadczeniem i pasją. Bazuje tylko na wegańskich naturalnych pigmentach. Znieczulenie miejscowe gratis

Doświadczenie ponad 10-letnie doświadczenie

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta dla osób powyżej 18 lat. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 577 510 010. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Klinika Trychologii i Kosmetologii Estetycznej Zakątek Piękna

W kosmetycznym menu salonu znajdują się najnowsze techniki powiększania i modelowania ust, wypełniania zmarszczek oraz modelowania konturu twarzy. Dzięki nim usta stają się bardziej wydatne, zmarszczki mniej widoczne, a twarz nabiera smuklejszych kształtów. Ponadto na miejscu można zadbać o kondycję skóry (peelingi), zgrabną sylwetkę (liposukcja) czy estetycznie prezentujące się dłonie (manicure).