Klinika Kosmetologii Estetycznej Ewa Szawala

2 lokalizacji

Zabieg Noble Shape w Klinice Kosmetologii Estetycznej Ewa Szawala

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Metoda odchudzania umożliwiająca redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą 3 technologii

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 30 minut

Urzadzenie Noble Hape zawiera:

  • LLL – laser biostymulacyjny niskoenergetyczny - efektem jego działania może być redukcja tkanki tłuszczowej
  • AMF – prądy średniej częstotliwości powodują fizyczne drgania mięsni co wpływa na ich wzmocnienie. Co więcej możliwa jest poprawa się metabolizmu tkankowego, a także napiecie skóry.
  • RF – fale radiowe wpływają na obkurczenie się włókien kolagenowych, dzięki czemu skóra staje się jędrna i sprężysta. Dodatkowo wpływają także na zmniejszenie się komórek tłuszczowych

Możliwe efekty:

  • redukcja tkanki tłuszczowej
  • redukcja cellulitu
  • usprawnienie przepływu limfy – działanie przeciwobrzękowe
  • ujędrnienie skóry
  • wymodelowanie pośladków, ud, ramion, boczków, brzucha
  • wzmocnienie mięśni

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 881 313 713. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Klinika Kosmetologii Estetycznej Ewa Szawala

Zlokalizowane w miejscowości Przeźmierowo i Poznaniu salony to miejsca, w których wysoko wykwalifikowany zespół dba o wygląd i piękniejsze sylwetki klientów. Klinika Kosmetologii Estetycznej Ewa Szawala specjalizuje się w zabiegach z dziedziny wyszczuplania, kosmetologii estetycznej, a także fizjoterapii. W ofercie znaleźć można takie zabiegi jak m.in. infuzja tlenowa, masaż Kobido, endermologia, lipolaser, depilacja laserowa, mezoterapia mikroigłowa.