Brak nowych powiadomień

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Skaling, piaskowanie w znieczuleniu bezigłowym od 79,99 zł w gabinecie Jacka Lewickiego

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów przywracających zębom naturalną biel i chroniących przed próchnicą pozwoli zadbać o uśmiech 1, 2 lub 3 osób

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Skaling, fluoryzacja i piaskowanie w znieczuleniu bezigłowym:

  • 79,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 149,99 zł za pakiet dla 2 osób,
  • 209,99 zł za pakiet dla 3 osób.

Lekarz Stomatolog Jacek Lewicki (13 lat własnej praktyki stomatologicznej w Niemczech).

Na początku lekarz osobiście wykonuje skaling polegający na usuwaniu kamienia z użyciem ultradźwięków i usuwające osad piaskowanie. Następnie zęby zostają pokryte fluorem, który wzmacnia szkliwo i czyni je mniej podatnym na próchnicę. W trakcie zabiegu wszystkie zęby zostają skontrolowane za pomocą kamery wewnątrzustnej wysokiej rozdzielczości (HD).

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dostępna tylko dla nowych klientów. Usługa nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dostępne terminy wizyt: od pon. do pt. w godz. 9-12, 15-15:40, 15:40-16:20. O terminie zapisów decyduje kolejność zgłoszeń. Przed zakupem warto sprawdzić pierwsze wolne terminy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  515 255 289 od pon. do pt. w godz. 10-17. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Jedną z zasad, jakimi kieruje się właściciel gabinetu, jest „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa”, co wyraża się w jego ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności i podnoszeniu kompetencji. Dowodem tych działań są liczne certyfikaty i dyplomy, a także przynależność do Izby Stomatologicznej Nadrenii i Academy Of Operative Dentistry.

Jacek Lewicki otworzył gabinet na warszawskim Służewcu po powrocie z Niemiec, gdzie przez 14 lat prowadził własną praktykę stomatologiczną. Zdobyte tam doświadczenia przełożyły się na charakter obecnego gabinetu – właściciel postanowił zapewnić swoim pacjentom jak najwyższy poziom świadczonych usług i dlatego też wyposażył placówkę w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie usług protetycznych, rozjaśnianie przebarwionych zębów i wypełnienia w technologii Multi Layering. W gabinecie znajduje się również urządzenie do diagnostyki rentgenowskiej i kamera wewnątrzustna.

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.