Brak nowych powiadomień

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Wyścigowa 8b/17, Warszawa (Mokotów)

Skaling, piaskowanie w znieczuleniu bezigłowym od 79,99 zł w gabinecie Jacka Lewickiego

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiet zabiegów przywracających zębom naturalną biel i chroniących przed próchnicą pozwoli zadbać o uśmiech 1, 2 lub 3 osób

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Skaling, fluoryzacja i piaskowanie w znieczuleniu bezigłowym:

  • 79,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
  • 149,99 zł za pakiet dla 2 osób,
  • 209,99 zł za pakiet dla 3 osób.

Lekarz Stomatolog Jacek Lewicki (13 lat własnej praktyki stomatologicznej w Niemczech).

Na początku lekarz osobiście wykonuje skaling polegający na usuwaniu kamienia z użyciem ultradźwięków i usuwające osad piaskowanie. Następnie zęby zostają pokryte fluorem, który wzmacnia szkliwo i czyni je mniej podatnym na próchnicę. W trakcie zabiegu wszystkie zęby zostają skontrolowane za pomocą kamery wewnątrzustnej wysokiej rozdzielczości (HD).

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dostępna tylko dla nowych klientów. Usługa nie jest przeznaczona dla kobiet w ciąży.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dostępne terminy wizyt: od pon. do pt. w godz. 9-12, 15-15:40, 15:40-16:20. O terminie zapisów decyduje kolejność zgłoszeń. Przed zakupem warto sprawdzić pierwsze wolne terminy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel.  515 255 289 od pon. do pt. w godz. 10-17. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Jedną z zasad, jakimi kieruje się właściciel gabinetu, jest „Kto nie idzie do przodu, ten się cofa”, co wyraża się w jego ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności i podnoszeniu kompetencji. Dowodem tych działań są liczne certyfikaty i dyplomy, a także przynależność do Izby Stomatologicznej Nadrenii i Academy Of Operative Dentistry.

Jacek Lewicki otworzył gabinet na warszawskim Służewcu po powrocie z Niemiec, gdzie przez 14 lat prowadził własną praktykę stomatologiczną. Zdobyte tam doświadczenia przełożyły się na charakter obecnego gabinetu – właściciel postanowił zapewnić swoim pacjentom jak najwyższy poziom świadczonych usług i dlatego też wyposażył placówkę w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie usług protetycznych, rozjaśnianie przebarwionych zębów i wypełnienia w technologii Multi Layering. W gabinecie znajduje się również urządzenie do diagnostyki rentgenowskiej i kamera wewnątrzustna.

Prywatna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Jacek Lewicki

Dentysta, Czyszczenie zębów