zamknij
Do 15% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Inna Klinika Piękna

Senatorska 24A, Kraków

Depilacja laserowa Light Sheer: 3 zabiegi za 299,99 zł i więcej opcji w Klinice Piękna Inna

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na pozbycie się owłosienia z wybranej partii ciała lub twarzy

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Light Sheer
  • rok produkcji: 2014
  • liczba rekomendowanych zabiegów: od 6 zabiegów (w zależności od owłosienia)
  • czas trwania zabiegu: od 15 do 60 min (w zależności od partii ciała)

Partie ciała do wyboru:

  • małe (1 zabieg): bikini płytkie, dłonie, owłosienie wokół brodawek, kark, policzki, baczki, szyja, broda, górna warga
  • średnie (2 zabiegi): brzuch, bikini średnie, pośladki, pachy
  • duże (3 zabiegi): bikini głębokie, tors, plecy (góra lub dół), ramiona, przedramiona

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. By kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 4-8 tygodni.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 666 344 333. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 4. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Inna Klinika Piękna

Okazuje się, że zainteresowanie nową technologią może skłonić nawet do założenia salonu piękności. Taki sposób na rozwijanie swojej pasji znalazł właściciel Innej Kliniki Piękna i dzięki temu miejsce to oferuje szereg zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem innowacyjnego sprzętu. W zakresie usług kliniki można wyróżnić m.in. zabiegi medycyny estetycznej, depilację laserową Light Sheer Desire, makijaż permanentny, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i okolice oczu, masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy. Wizytę w klinice umilą przyjemne dla oka wnętrza w stylu art déco.