zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem START. 25% zniżki 16-22.

Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór

Świlcza 146 E, Rzeszów

Wybrany pakiet day spa z pobytem w strefie wellness w Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór

Wybierz opcję
Ponad 90 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja na odprężenie dzięki relaksującemu masażowi i nielimitowanemu pobytowi w Strefie Wellness oraz piękniejszy wygląd twarzy lub ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
A
Anna
16 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 28, 2022
Po wizycie czuję się zrelaksowana i dobrze zaopiekowana :) serdecznie polecam!
P
Paulina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 30, 2021
polecam serdecznie 😊
W
Weronika
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 12, 2021
Polecam 😊

O tej ofercie

Szczegóły:

Pakiet day spa „Piękne Ciało’’ (60 minut + pobyt w strefie wellness):

  • zabieg na ciało MAGNEFFIO (30 min) – zabieg mający na celu kształtowanie mięśni dzięki falom elektromagnetycznym (możliwe jest aż do 30 000 skurczy mięśni w 30 minut). Możliwe efekty: budowa mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała, wzmocnienie kręgosłupa,
  • relaksacyjny masaż pleców (25 min)
  • nielimitowany pobyt w Strefie Wellness (basen, jacuzzi, salka fitness, strefa sześciu saun).

Pakiet day spa „Wieczna Młodość’’ (120 minut + pobyt w strefie wellness):

  • masaż twarzy KOBIDO (90 min) – odmładzający masaż, który daje efekt liftingu bez użycia skalpela. Dzięki temu może być alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Zabieg składa się z kilku etapów: masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego, masażu relaksującego, liftingu oraz akupresury.
  • relaksacyjny masaż pleców (25 min),
  • nielimitowany pobyt w Strefie Wellness (basen, jacuzzi, salka fitness, strefa sześciu saun).

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 17 860 01 63. . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór

Nowoczesny hotel z pięknym ogrodem, krytym basenem z własną plażą, strefą saun, schładzania, salami bankietowymi oraz wygodnymi pokojami jest odpowiednim miejscem zarówno na firmowy wyjazd integracyjny, konferencje, jak i relaks z bliskimi.

Strefa Wellness & Spa posiada basen, jacuzzi, plażę z leżakami, salkę fitness oraz jedyną w regionie strefę aż sześciu różnorodnych saun połączoną ze strefą schładzania. Centrum Spa to również sześć gabinetów masażu i odnowy biologicznej, w których każdy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb.

Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw.