Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór

Świlcza 146 E, Rzeszów

Wybrany pakiet day spa w Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór

Wybierz opcję
Ponad 30 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja na odprężenie dzięki relaksującemu masażowi i nielimitowanemu pobytowi w Strefie Wellness oraz piękniejszy wygląd twarzy lub ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

Pakiet day spa „Piękne Ciało'' (60 minut + pobyt w strefie wellness):

  • zabieg na ciało MAGNEFFIO (30 min) – zabieg mający na celu kształtowanie mięśni dzięki falom elektromagnetycznym (możliwe jest aż do 30 000 skurczy mięśni w 30 minut). Możliwe efekty: budowa mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej, redukcja cellulitu, ujędrnienie ciała, wzmocnienie kręgosłupa,
  • relaksacyjny masaż pleców (25 min)
  • nielimitowany pobyt w Strefie Wellness (basen, jacuzzi, salka fitness, strefa sześciu saun).

Pakiet „Liczysz się tylko Ty” (90 minut + pobyt w strefie wellness)

  • zabieg komponowany- pielęgnacja skóry twarzy, szyi i dekoltu (60 min.) Ekskluzywny zabieg, w którym produkty dobierane są indywidualnie do potrzeb oraz preferencji gości. Pierwszy krok to oczyszczanie skóry twarzy za pomocą odpowiedniego urządzenia. Następnie wykonywany jest liftingujący masaż stanowiący istotę zabiegu, który zyskuje na swej atrakcyjności dzięki zastosowaniu peelingu enzymatycznego. Całość zakończona jest aplikacją ampułki i maski. Zabieg nadaje skórze świeżego wyglądu, jest aksamitna w dotyku i nawilżona w odczuciu.
  • relaksacyjny masaż pleców (25 min.)
  • nielimitowany pobyt w strefie Wellness (basen, jacuzzi, salka fitness, strefa saun)

Pakiet day spa „Wieczna Młodość'' (120 minut + pobyt w strefie wellness):

  • masaż twarzy KOBIDO (90 min) – odmładzający masaż, który daje efekt liftingu bez użycia skalpela. Dzięki temu może być alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej. Zabieg składa się z kilku etapów: masażu tkanek głębokich, drenażu limfatycznego, masażu relaksującego, liftingu oraz akupresury.
  • relaksacyjny masaż pleców (25 min),
  • nielimitowany pobyt w Strefie Wellness (basen, jacuzzi, salka fitness, strefa sześciu saun).

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 17 860 01 63. . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Hotel Wellness & Spa Nowy Dwór

Nowoczesny hotel z pięknym ogrodem, krytym basenem z własną plażą, strefą saun, schładzania, salami bankietowymi oraz wygodnymi pokojami jest odpowiednim miejscem zarówno na firmowy wyjazd integracyjny, konferencje, jak i relaks z bliskimi.

Strefa Wellness & Spa posiada basen, jacuzzi, plażę z leżakami, salkę fitness oraz jedyną w regionie strefę aż sześciu różnorodnych saun połączoną ze strefą schładzania. Centrum Spa to również sześć gabinetów masażu i odnowy biologicznej, w których każdy znajdzie coś na miarę swoich potrzeb.

Dla najmłodszych przygotowano plac zabaw.