HaRo Laser Spa

ul. Orląt Lwowskich 6, Sosnowiec

Do 41% zniżki na: Makijaż permanentny brwi w firmie HaRo Laser Spa

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:4 dni 21:05:15
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Makijaż permanentny, indywidualnie dobrany do twarzy.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Makijaż permanentny brwi

W HaRo w Sosnowcu pracujemy z barwnikami firmy Permanent World. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy, ciągłemu rozwojowi oraz śledzeniu trendów w makijażu permanentnym mamy do czynienia z jednymi z najlepszych pigmentów do makijażu permanentnego na rynku.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 570 075 355. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

HaRo Laser Spa

Aby kompleksowo zadbać o swoją urodę, warto wybrać się do salonu HaRo Laser Spa w Sosnowcu. Można tam skorzystać z zabiegów kosmetycznych, spa i zabiegów z użyciem nowoczesnych laserów. W ofercie dostępne są m.in. kriolipoliza, modelowanie sylwetki, manicure, depilacja, fotoodmładzanie i więcej.