Brak nowych powiadomień

Groupon Sp. z o.o.

0 zł: darmowy trening z Kasią Bigos – trenerem personalnym

1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozpocznij 2016 rok z nową energią: trening Kasi wykonywać można na siłowni lub w domowym zaciszu, a czas ćwiczeń to ok. 20 minut

W skrócie

Postanowienia mają to do siebie, że łatwo o nich mówić, jednak zdecydowanie trudniej zrealizować. Chcąc Cię zainspirować i zachęcić do pozytywnych zmian, Groupon zaprosił do współpracy popularną trenerkę fitness Kasię Bigos. W efekcie powstał 20-minutowy program ćwiczeń.

Trening Kasi nie wymaga dużych nakładów czasu – możesz go wykonywać w domowym zaciszu lub z dodatkowym obciążeniem na siłowni. Program składa się z 10 ćwiczeń, z których każde należy wykonywać w minutowych obwodach. Po zakończeniu serii zalecany jest dwuminutowy odpoczynek, a następnie powtórzenie wszystkich ćwiczeń, jedno po drugim, w krótszym czasie. Łączny czas treningu wynosi około 20 minut.

Link do filmu z ćwiczeniami znajduje się na wygenerowanym grouponie.

Warunki

Groupon ważny do 31.01.2016 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: na wygenerowanym grouponie znajduje się link do filmu z ćwiczeniami.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

„Postaw na siebie”

„Postaw na siebie” to kampania, która obejmuje bardzo szeroki zakres usług – fitness to tylko jedna z możliwości. Groupon chce przypomnieć, że inwestować w siebie można na wiele sposobów, a na zdrowy tryb życia składa się nie tylko wysiłek fizyczny, ale też dieta, rozwój duchowy i nowe doświadczenia. Hasło „Postaw na siebie” to wezwanie do działania i zrobienia pierwszego kroku ku pozytywnej zmianie, która zaprocentuje w przyszłości. Dlatego też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, Groupon promuje usługi związane ze zdrowym odżywianiem, relaksem dla ciała i ducha oraz podróże (travel). Dzięki temu każdy bez trudu znajdzie coś dla siebie i wejdzie w 2016 rok z nową energią. Specjalnie wyselekcjonowane oferty polecane przez Kasię Bigos można znaleźć w zakładce „Polecam – Kasia Bigos”.