Brak nowych powiadomień

Bilet wstępu do strefy basenowej (od 23,61 zł) i strefy saun (od 33,06 zł) w Termach Uniejów

Termy Uniejów

Oferta niedługo się kończy!
50+ odsłon dziennie
1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wodna rozrywka na terenie term to pomysł na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi – w połączeniu z korzyściami zdrowotnymi

O tej ofercie


Atrakcje w strefie basenowej

Kąpielisko wewnętrzne:

Kąpielisko zewnętrzne:


Atrakcje w strefie saun


Dodatkowe informacje:

  • dzieci do lat 7 z opiekunem wchodzą za darmo
  • na terenie obiektu obowiązuje zmiana obuwia w szatni
  • oferta gastronomiczna dostępna tutaj
  • noclegi dostępne tutaj

Warto wiedzieć

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon należy wymienić na bilet w kasie kompleksu. Kasa otwarta jest codziennie w godzinach 10-21.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Realizacja od poniedziałku do piątku - do 31.08.2020. Od 01.09.2020, realizacja jest możliwa również w weekendy w zależności od wybranej opcji .
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Więcej informacji pod nr tel.: 506 090 419 lub mailowo informacja@termyuniejow.pl. Strefa saun czynna jest w dni powszednie od godziny 16 do 22.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 31.12.2020.

Termy Uniejów

Bogato wyposażony kompleks kąpielowo-rekreacyjny kusi gości szeregiem atrakcji dla osób w każdym wieku. Całość składa się z kilku wyznaczonych stref, spośród których wymienić można m.in. strefę saun, kąpielową zewnętrzną i wewnętrzną, restauracyjną, a także klub taneczny i kręgielnię. W pierwszej z nich zrelaksować się można w gabinecie masażu czy też w łaźni tureckiej lub zdecydować się na prawdziwy trening odpornościowy w komorze śnieżnej, gdzie temperatura waha się od -5°C do -13°C. Część kąpielowa pozwala zarówno dobrze bawić się najmłodszym (basen dziecięcy i brodzik), jak i odpocząć osobom dorosłym (basen solankowy, bufet wodny z zatoką i wiele więcej). Na tych, którzy cenią sobie szczyptę szaleństwa, czekają dwie zjeżdżalnie o długości 58 i 12 metrów.

Woda termalna w tym miejscu pochodzi z głębokości ponad 2000 metrów i charakteryzuje się odpowiednimi parametrami: wydajnością (120 m³/h), temperaturą (68°C) oraz niską mineralizacją na poziomie 7 g/l. Uniejowska solanka pomaga w leczeniu rozmaitych chorób, w tym o podłożu reumatoidalnym, ortopedyczno-urazowym i wielu innych.