Rodzinny Park Rozrywki EnergyLandia

Energylandia

Do -27%
10 000+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Nowości 2017:

Groupon ważny od od 01.09.2017 do 29.10.2017 zgodnie z kalendarzem działania Parku.

Wybierz 1 z 4 opcji

Całodzienny wstęp na wszystkie atrakcje w Rodzinnym Parku Rozrywki EnergyLandia:

 • 79,99 zł zamiast 109 zł za bilet normalny dla 1 osoby,
 • 159,99 zł zamiast 218 zł za bilet normalny dla 2 osób,

Nowości na 2017 dostępne wkrótce:

Wybrane atrakcje:

 • Nowość: ekstremalnie szybki Roller coaster Formuła
 • Nowość: Water Park dla całej rodziny (park wodny)
 • Roller coaster Mayan
 • Roller coaster Dragon
 • Roller coaster Energuś dla najmłodszych
 • Kolejka widokowa Samolociki
 • Spływ Kopalnia Złota
 • Tsunami Drop (wieża swobodnego spadania z 40 m)

i wiele więcej.

Park podzielony na 4 strefy:

 • Bajkolandie, czyli strefę dla najmłodszych, w której dzieci skaczą z radości, mogąc wsiąść na koniki klasycznej wiedeńskiej karuzeli Sissi, pobawić się w strażaka na Karuzeli Super Pompa, pojeździć w Jeep Safari czy przenieść się do Krainy Krasnali.
 • Strefę Familijną, w której na gości czekają m.in. atrakcje wodne, takie jak potężny spływ Atlantis, czy Kopalnia Złota.
 • Strefę Ekstremalną, będącą spełnieniem marzeń wszystkich kochających wysoki stopień adrenaliny podczas jazdy na Roller Coasterach, obracającym się wokół własnej osi wahadle czy też ławce.
 • Zupełnie nową strefę wodną Water Park posiadającą 1800 m2 powierzchni basenowych, leżaki, piasek, słomiane parasole, palmy, czyli wszystko to co pozwoli przenieść się w tropikalny klimat.

Dodatkowe informacje:

 • dzieci do lat 3. – wstęp za 1 zł
 • bilet open uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji w parku rozrywki Energylandia
 • parking: opłata jednorazowa 5 zł

Warunki


Ważność: Groupon ważny od 01.09.2017 do 29.10.2017. Zgodnie z kalendarzem działania Parku: we wrześniu Park nieczynny w poniedziałki, w październiku Park nieczynny od pon. do śr.
Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: wydrukowany groupon należy wymienić na bilet wstępu przy oznaczonej do tego celu kasie.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Dzieci do lat 3 wstęp za 1 zł. Parking: opłata jednorazowa 5 zł. Bilet open uprawnia do korzystania ze wszystkich atrakcji w parku rozrywki Energylandia z wykluczeniem gier zręcznościowych i automatów na żetony oraz gastronomii.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Rodzinny Park Rozrywki EnergyLandia


Mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku – to oferuje swoim gościom EnergyLandia. Na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 60 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń oferujących maksymalną porcję rozrywki. W strefie dziecięcej na maluchy czekają m.in. zjeżdżalnie, karuzele, latające huśtawki, samochodziki. Młodzież i dorośli bawić się mogą, korzystając z takich urządzeń, jak Tsunami Drop (wysoka na ponad 40 metrów wieża swobodnego spadania), Roller coaster Mayan (atrakcja, na której rozwijana jest prędkość do 80 km/h, a dodatkowe 5 inwersji dostarczy dodatkowych wrażeń) czy Roller Coaster Dragon (kolejka górska poruszająca się z prędkością 75 km/h po pełnym zakrętów i wzniesień torze o wysokości dochodzącej do 20 metrów i długości ponad 450 metrów). Nie brak też atrakcji dla całej rodziny, takich jak np. spływ wodny Kopalnia Złota, kolejka górska Mars Roller coaster czy samochodziki Formuła.

Wśród pozostałych atrakcji szczególnie warte uwagi są te nowo otwarte: park wodny oraz ekstremalnie szybki Roller coaster Formuła. Water Park to miejsce idealne na upalne dni i nie tylko – połączenie dobrej zabawy i relaksu sprawi, że wspólne korzystanie z obiektu przez rodziców i ich pociechy będzie satysfakcjonujące dla każdego. Oprócz pływania warto skorzystać z kąpieli słonecznej czy też skosztować napoju z Tropical Baru. Osobom poszukującym nieco więcej niezapomnianych wrażeń poleca się najnowszy Roller coaster Formuła, okrzyknięty jedną z najszybszych tego typu kolejek w Europie. Osiągana tutaj imponująca prędkość ponad 100 km/h w przeciągu 1,2 sekundy, a także liczne pętle, inwersje i nachylenia sprawią, że przejażdżka pozostanie w pamięci na długo.

Szczegółowe atrakcje opisane zostały tutaj.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.