Park Rozrywki Zatorland

Wybierz opcję

Wyróżniki

Na gości parku czeka wiele atrakcji, np.: ruchome dinozaury, ogromne owady, postaci z mitologii greckiej, karuzele, kolejki, mini-gokarty

O tej ofercie


Bilet wstępu z dostępem do atrakcji Parku Rozrywki Zatorland


Groupon ważny od 01.09.2022 do 23.10.2022

Realizacja we wrześniu możliwa od środy do soboty, a w październiku od czwartku do soboty

Szczegóły:

  • w cenie

  • lista wszystkich atrakcji dostępna jest tutaj

  • informacje o biletach:

    • bilet dwudniowy ważny przez 2 następujące po sobie dni
    • bilet ulgowy: dzieci od 91 cm wzrostu do 16-go roku życia, seniorzy 65+
    • bilet normalny: dzieci od 16-go roku życia, osoby dorosłe

Dodatkowe informacje:


Warunki

Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 10. Sposób realizacji: z grouponem należy zgłosić się do kas biletowych parku i dokonać jego wymiany na opaskę, która stanowi właściwy bilet. Realizacja możliwa od 01.09.2022 – we wrześniu od środy do soboty, a w październiku od czwartku do soboty. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 23/10/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Park Rozrywki Zatorland

To kompleks trzech parków tematycznych: Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Owadów i Parku Mitologii oraz Lunaparku, zlokalizowany w miasteczku Zator w Małopolsce, na trasie Wadowice - Oświęcim.

Park został stworzony dla najmłodszych z myślą o ich edukacji poprzez rozrywkę. Każdy z parków tematycznych to niezwykłe miejsce, umożliwiające poznanie tajemnic odległej przeszłości, fascynujących historii czy odkrywanie niezwykłej przyrody. To również przestrzeń do wypoczynku i zabawy dla całej rodziny. Na terenie obiektu działają również sklepiki z pamiątkami oraz liczne punkty gastronomiczne.

Więcej informacji na Facebooku.