Brak nowych powiadomień

Park Rozrywki Zatorland

Do -43%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Na gości parku czeka Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów, Park Mitologii, karuzele, kolejki, mini-gokarty i wiele więcej

W skrócie


Terminy wyłączone:

cały sierpień


Szczegóły:

 • bilet wstępu na wszystkie atrakcje parku
 • w cenie

  • wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów
  • wstęp do Parku Mitologii
  • wstęp do Parku Owadów
  • seans w kinie 5D Extreme
  • zwiedzanie Domu do Góry Nogami
  • możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)
 • bilet ważny przez 2 następujące po sobie dni

Dodatkowe informacje:Park Rozrywki Zatorland

Zlokalizowany w Zatorze, pomiędzy Wadowicami a Katowicami, kompleks rozrywki łączy w sobie szereg atrakcji, które sprawią radość osobom w każdym wieku. Do dyspozycji gości są 3 parki tematyczne (Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów) oraz Lunapark z karuzelami, kolejkami, różnymi grami, trampolinami, zjeżdżalniami, gokartami, strzelnicą i innymi rozrywkami. Oprócz tego można tu udać się na seans do kina 5D. Po intensywnej zabawie na chętnych czeka punkt gastronomiczny z napojami i przekąskami. Warto dodać, że Zatorland otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Więcej informacji na Facebooku.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon podlega wymianie w kasie biletowej parku na opaskę zakładana na nadgarstek, która stanowi właściwy bilet wstępu do parku.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
4. Rezerwacja nie jest wymagana.
Ograniczenia: realizacja od 22.04.2019 z wyłączeniem lipca i sierpnia oraz następujących terminów: 1-5.05.2019, 1-2.06.2019, 29.06-25.08.2019. W październiku realizacja możliwa w dni robocze od poniedziałku do piątku.Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Dzieci do 90 cm wzrostu (niezależnie od wieku) są uprawnione do zakupu biletu wstępu za 1 zł. Bilety są ważne przez 2 następujące po sobie dni. W przypadku rozpoczęcia realizacji grouponu w piątek, drugi dzień realizacji przypada na poniedziałek.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 21.10.2019.

naprezent

Park Rozrywki Zatorland

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna