Brak nowych powiadomień

Park Rozrywki Zatorland

Zator

Do -43%
1 000+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Na gości parku czeka Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów, Park Mitologii, karuzele, kolejki, mini-gokarty i wiele więcej

W skrócie


Terminy wyłączone:

cały sierpień


Szczegóły:

 • bilet wstępu na wszystkie atrakcje parku
 • w cenie

  • wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów
  • wstęp do Parku Mitologii
  • wstęp do Parku Owadów
  • seans w kinie 5D Extreme
  • zwiedzanie Domu do Góry Nogami
  • możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)
 • bilet ważny przez 2 następujące po sobie dni

Dodatkowe informacje:Park Rozrywki Zatorland

Zlokalizowany w Zatorze, pomiędzy Wadowicami a Katowicami, kompleks rozrywki łączy w sobie szereg atrakcji, które sprawią radość osobom w każdym wieku. Do dyspozycji gości są 3 parki tematyczne (Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii, Park Owadów) oraz Lunapark z karuzelami, kolejkami, różnymi grami, trampolinami, zjeżdżalniami, gokartami, strzelnicą i innymi rozrywkami. Oprócz tego można tu udać się na seans do kina 5D. Po intensywnej zabawie na chętnych czeka punkt gastronomiczny z napojami i przekąskami. Warto dodać, że Zatorland otrzymał wiele nagród i wyróżnień.

Więcej informacji na Facebooku.

Warunki

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon podlega wymianie w kasie biletowej parku na opaskę zakładana na nadgarstek, która stanowi właściwy bilet wstępu do parku.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. 
4. Rezerwacja nie jest wymagana.
Ograniczenia: realizacja od 22.04.2019 z wyłączeniem lipca i sierpnia oraz następujących terminów: 1-5.05.2019, 1-2.06.2019, 29.06-25.08.2019. W październiku realizacja możliwa w dni robocze od poniedziałku do piątku.Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Dzieci do 90 cm wzrostu (niezależnie od wieku) są uprawnione do zakupu biletu wstępu za 1 zł. Bilety są ważne przez 2 następujące po sobie dni. W przypadku rozpoczęcia realizacji grouponu w piątek, drugi dzień realizacji przypada na poniedziałek.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 21.10.2019.

naprezent

Park Rozrywki Zatorland

Park Rozrywki Zatorland

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Bilety, Rodzinne, Atrakcja rodzinna
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.