Loty w tunelu aerodynamicznym z filmowaniem i więcej w FreeFlyCenter

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu
Ponad 90 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by spełnić marzenia o lataniu i zapewnić sobie niezapomniane wrażenia z możliwością uwiecznienia ich na filmie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania pojedynczego lotu: 1 min
  • w cenie: instruktaż i opieka instruktorska w trakcie lotu
  • opcjonalnie: film z uczestnictwa w locie

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 887 888 032 lub info@freeflycenter.com. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Groupon ważny do 30/10/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FreeFlyCenter

Latanie w tunelu aerodynamicznym to przygoda, której nie sposób zapomnieć. Specjalne urządzenie generuje silne strugi powietrza – przy ich pomocy można unosić się w powietrzu, co gwarantuje w pełni kontrolowane, stałe warunki lotu (przygoda w tunelu aerodynamicznym jest bezpośrednim przełożeniem swobodnego lotu, którego doświadcza się podczas skoku z samolotu).

Free Fly Center w Lesznie to jeden z najnowocześniejszych i największych tuneli aerodynamicznych w Europie, który pozwala na symulowanie lotów równym skokom ze spadochronu z 4 tysięcy metrów (z prędkością blisko 260 km/h). To także profesjonalny ośrodek szkoleniowy dla spadochroniarzy.