zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

Gabinet Indygo

Władysława Broniewskiego 77, Wałbrzych

Do 60% zniżki na: Masaż - Określona część ciała (ręka, szyja, głowa) w firmie Gabinet Indygo

Wybierz opcję

Wyróżniki

Przy rejestracji znajduje się sklep z ziołami, olejami tłoczonymi na zimno i miodami z zaprzyjaźnionej rodzinnej pasieki z okolic.

O tej ofercie

Zabieg kinezjologii stosowanej

Zabieg kinezjologii stosowanej.

Kinezjologia stosowana zajmuje się wykrywaniem zaburzeń funkcjonalności narządów ruchu, narządów wewnętrznych i sfery psycho-emocjonalnej człowieka. Kinezjologia stosowana bazuje na wiedzy z zakresu rozwoju układu nerwowego i funkcjonowania mózgu. Na co pomaga? Bóle kostno stawowe spowodowane napięciami mięśni lub zwyrodnieniami jak również inne zaburzenia w organizmie spowodowane na przykład długotrwałym siedzeniem. Nasza terapia jest uzupełniona o akupresurę i ćwiczenia wspomagające pracę manualną nad mięśniami. Jedna wizyta trwa 30 minut.

Kupon można zrealizować w Gabinecie: ul. Broniewskiego 77, 58-309 Wałbrzych, tel. 695 250 129 po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej. Oferta nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez nasz gabinet.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 695 250 129. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Gabinet Indygo