Skaling, piaskowanie, polerowanie zębów i fluoryzacja z przeglądem od 99,99 zł w Gabinecie Estetyki Stomatologicznej

Gabinet Estetyki Stomatologicznej

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

W skrócie


Podobno najłatwiej się uśmiechnąć, gdy nie ma się już nic do stracenia. Zamiast jednak ufać tej ryzykownej hipotezie, zapewnij sobie szczery uśmiech bez utraty zębów. W Gabinecie Estetyki Stomatologicznej pomoże Ci w tym pakiet zabiegów profilaktycznych.

Oferta
Skaling, piaskowanie, polerowanie, fluoryzacja i przegląd zębów w 1 z 2 opcji:

1) 99,99 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 199 zł za pakiet dla 2 osób.

Skaler to specjalne urządzenie, które potrafi wprawić w drgania płytkę kamienia pokrywającą zęby. Czynność ta pozwala oddzielić ją od uzębienia i w skuteczny sposób usunąć. Urządzenie dociera do najmniejszych zakamarków i bez kompromisu rozprawia się z niepożądanymi osadami.

W drugiej części oczyszczania użyty jest specjalny piasek dentystyczny, który usuwa wszelkie przebarwienia. Wymiata z dokładnością do ziarenka wszystko to, co umknęło uwadze skalera, dzięki towarzystwu wody i ciśnienia nakierowanych na powierzchnię uzębienia.

Ostatnim etapem wizyty jest wypolerowanie zębów specjalną pastą diamentowa i wzmocnienie szkliwa za pomocą fluoryzacji, która chroni jamę ustną przed atakami próchnicy. Obowiązkowym punktem spotkania jest także przegląd, który precyzyjnie przedstawi stan uzębienia.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dla nowych klientów gabinetu.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 609 879 127. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Gabinet Estetyki Stomatologicznej


Gabinet Estetyki Stomatologicznej

Dentysta, Czyszczenie zębów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.