zamknij
Travel
Wybierz opcję
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Pałac Bursztynowy

Ekskluzywny Pałac we Włocławku

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: pobyt dla 2 osób w pokoju standard lub w apartamencie, codzienne śniadania, 1 powitalna 3-daniowa kolacja z krótkiej karty menu, sauna na wyłączność (0,5 godz./groupon), miejsce parkingowe. 

Usługi zawarte w niektórych opcjach: obiadokolacja w kolejny dzień pobytu.

 • 1 noc - 2 osoby - pok. standard - 259 zł (zniżka -50%)
 • 1 noc - 2 osoby - apartament - 299 zł (zniżka -50%)
 • 2 noce - 2 osoby - pok. standard + 1 obiadokolacja - 429 zł (zniżka -52%)
 • 2 noce - 2 osoby - apartament + 1 obiadokolacja - 499 zł (zniżka -53%)
 • 3 noce - 2 osoby - pok. standard + 2 obiadokolacje - 579 zł (zniżka -55%)
 • 3 noce - 2 osoby - apartament + 2 obiadokolacje - 699 zł (zniżka -55%)

Pałac Bursztynowy

Do Włocławka, miasta nad Wisłą, zaprasza luksusowy Pałac Bursztynowy. Odpoczynek tutaj, to okazja do ucieczki od codziennych obowiązków w pełnym komforcie.

Dla gości przygotowano 35 klimatyzowanych pokoi znajdujących się w Pałacu oraz w Domku nad jeziorem. W każdym z nich na wyposażeniu jest TV, telefon, mini-bar oraz bezprzewodowe łącze internetowe.

Do dyspozycji gości jest restauracja, pub i amfiteatr na wodzie. Kuchnia serwuje dania kuchni staropolskiej, specjalność to gęsina oraz steki. Dostępne jest również menu dla najmłodszych. W okresie letnim w amfiteatrze są serwowane dania z grilla oraz zimne napoje. Dla chętnych możliwość skorzystania z oferty pubu stylizowanego na angielski

Do odpoczynku i rekreacji są oddane korty tenisowe na świeżym powietrzu oraz kryte, w razie niepogody. Natomiast po wysiłku warto zregenerować siły w saunie.

Lokalne atrakcje

Bazylika Katedralna - w 1991 r. w świątyni gościł papież Jan Paweł II. Wyposażenie stanowią wybitne dzieła sztuki sakralnej tej miary jak gotycki witraż z 1360 r. ze scenami ze Starego i Nowego Testamentu i wiele więcej.

Krzyż ku pamięci męczeńskiej śmierci ks. Jerzego Popiełuszko - włocławski stopień wodny ma swoją smutną i dramatyczną historię, w nurtach rzeki Wisły znalazł męczeńską śmierć ksiądz Jerzy Popiełuszko. Na prawym brzegu rzeki nieopodal miejsca tragicznego wydarzenia obok głazu, który stanowi również ołtarz polowy stoi krzyż ku pamięci tej męczeńskiej śmierci.

Park etnograficzny (Skansen) w Kłóbce - znajduje się ok. 25 km od Włocławka. Na obszarze ok. 6 ha wśród przyrody, w otoczeniu lasów odtworzone zostały różnorodne zagrody gospodarskie, w których toczyło się niegdyś życie rodziny chłopskiej.

Ponadto warto zobaczyć Sanktuarium Maryjne w Licheniu (74 km od Włocławka), port żeglarski Marina w Zarzeczewie oraz mile spędzić czas w Parku linowym.

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14-12.
 • Wi-Fi: wliczone w cenę.
 • Brak możliwości pobytu ze zwierzętami. 
 • Parking: bezpłatny.
 • Obsługa posługuje się językiem: polskim i angielskim.

Warunki

Ważność
Ważny do 30.05.2017. Groupon ważny w weekendy (piątek: przyjazd; poniedziałek: wyjazd) - z wyjątkiem terminów wyłączonych.
Terminy wyłączone: 01-02.10.2016, 20-21.10.2016, 25-17.11.2016, 21-23.04.2017.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem pod numerem telefonu i/lub e-mail podanym w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 osoby. Rezerwacja

Rezerwacja jest konieczna pod nr tel.:+48 542319100 lub przez mail: recepcja@palacbursztynowy.pl . Należy dołączyć zakupiony kupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji - brak możliwości jej anulacji. Modyfikacja możliwa z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji, groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Limit grouponów na pobyt: 2.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Włocławek, Polska.
Brak opłaty klimatycznej.
Ważny na pobyt w pokoju standard lub w apartamencie dla 2 osób (w zależności od wybranej opcji).
Maks. obłożenie w pokoju/apartamentu: 2 osoby + 1 dziecko.
Warunki dla dodatkowych osób w pokoju:
- dziecko poniżej 3 lat (włącznie): bezpłatnie w łóżku rodziców (bez posiłków.
Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard lub w apartamencie. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Oryginalna wartość zweryfikowana na stronie partnera oraz na booking.com dnia 08.04.2016.
Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.
Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Pałac Bursztynowy

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.