Limanova Hotel

Kup jako prezent
Już 130 kupionych

Limanova Hotel 3*

Limanova Hotel 3* to miejsce łączące w sobie nowoczesny styl z przytulnym klimatem górskich hoteli. Znajduje się on w spokojnej okolicy, otoczonej zielenią, skąd wkoło rozpościerają się wspaniałe widoki na góry.

Komfortowe pokoje wyposażone są w jedno łóżko małżeńskie, lub dwa pojedyncze, zależnie od potrzeb gości. Dodatkowo goście znajdą w nich eleganckie łazienki i pełne wyposażenie potrzebne do wygodnego wypoczynku.

Hotelowa restauracje serwuje dania stanowiące połączenie polskiej kuchni tradycyjnej z nowoczesnym podejściem. Posiłki tutaj podawane przygotowywane są w oparciu o świeże i smaczne produkty.

Ponadto dla gości przygotowano strefę wellness i spa, w której można zrelaksować się w jednej z saun, jacuzzi lub pod prysznicem z aromaterapią.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły aby dowiedzieć się więcej o ofercie

Lokalne atrakcje

Limanowa stanowi idealne miejsce dla miłośników turystyki górskiej. W okolicy znajdują się szlaki o poziomie trudności pozwalającym cieszyć się takim sposobem spędzania czasu nawet osobom niemającym dużego doświadczenia. Podczas górskich spacerów warto również zatrzymać się w licznych tutaj zabytkowych kościołach. Zarówno drewniany kościółek w Łososinie, górującą nad Limanową Bazylika - Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej, jak i wiele innych gwarantują urozmaicony pobyt. W pobliżu Limanowej znajdują się również szlaki pozwalające na turystykę rowerową, a w spokojniejszy dzień można wybrać się do Muzeum Ziemi Limanowskiej.

Opcje

 • 1 noc - 2 osoby - 215 zł (zniżka -40%)
 • 2 noc - 2 osoby - 399 zł (zniżka -39%)
 • 3 noc - 2 osoby - 579 zł (zniżka -38%)
 • 5 noc - 2 osoby - 949 zł (zniżka -38%)
 • 7 noc - 2 osoby - 1299 zł (zniżka -38%)

 • 1 noc - 2 osoby - +obiadokolacje - 279 zł (zniżka -42%)
 • 2 noc - 2 osoby - +obiadokolacje - 519 zł (zniżka -42%)
 • 3 noc - 2 osoby - +obiadokolacje - 699 zł (zniżka -46%)
 • 5 noc - 2 osoby - +obiadokolacje - 1149 zł (zniżka -46%)
 • 7 noc - 2 osoby - +obiadokolacje - 1599 zł (zniżka -46%)

W skrócie

Elegancki Hotel w przepięknym Beskidzie Wyspowym.

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: pobyt dla 2 osób w pokoju standard lub lux ze śniadaniami, 1 butelka wina na pobyt.

Usługi zawarte w niektórych opcjach: obiadokolacje.

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 14:00 - 12:00.
 • Wi-Fi: dostępne bezpłatnie.
 • Personel mówi po polsku.
 • Zwierzęta nie są akceptowane.
 • Parking: bezpłatny.

Warunki

Ważność
Ważny od 31.05.2016 do 20.12.2016.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem pod numerem telefonu i/lub e-mail podanym w sekcji Rezerwacja. Z oferty wyłączone terminy 3.08.2016-15.09.2016.
Cena za 2 osoby.
Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna pod nr tel.: +48 18 332 78 05 lub mail: recepcja@limanovahotel.pl. Należy dołączyć zakupiony kupon.
Po potwierdzeniu rezerwacji - brak możliwości jej anulacji. Modyfikacje z co najmniej 3-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji, groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Limanowa, Polska.
Brak opłaty klimatycznej.
Ważny na pobyt w pokoju standard lub lux dla 2 osób.
Maks. obłożenie w pokoju: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko + 1 niemowlę. SPA dodatkowo płatne.
Warunki dla dodatkowych osób w pokoju:
- niemowlę do 3 lat włącznie (maks. 1 dziecko na łóżeczku dziecięcym + 1 dziecko śpiące w łóżku rodziców): bezpłatnie, ze śniadaniami i obiadokolacjami,
- dziecko od 4 do 7 lat włącznie (maks. 1 dziecko na dodatkowym łóżku): 60 zł/doba.
Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard lub lux. Ograniczona dostępność dla tych terminów. Oryginalna wartość zweryfikowana na stronie partnera oraz na booking.com 25.05.2016.
Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.
Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.