zamknij
Travel
759 zł
Oferta niedostępna
Groupon Travel - najczęstsze pytania i odpowiedzi

Hotel Krasicki 4*

Nagradzany hotel spa 4* w sercu Warmii

Co otrzymujesz

W cenie grouponu: pobyt dla 2 osób w pokoju standard double w części gotyckiej, codzienne śniadania i obiadokolacje w hotelowej restauracji, butelka wina w pokoju, nielimitowany wstęp do centrum wellness z basenem, kompleksem saun i jacuzzi, miejsce parkingowe, późniejsze wymeldowanie do godz. 15.

Dodatkowo niektóre opcje zawierają: zabieg dla każdej osoby do wyboru – masaż relaksacyjny na bazie olejków owocowych (25 min) lub peeling owocowy (25 min).

Podczas ferii zimowych (16.01-26.02.2017) przewidziano dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Hotel Krasicki 4*

W sercu Lidzbarka Warmińskiego, miasta od wieków określanego mianem Perły Warmii, wznosi się majestatyczny zamek z przełomu XIV i XV wieku. Rezydował w nim m.in. Mikołaj Kopernik, a Ignacy Krasicki tworzył swoje słynne dzieła. Dzisiaj mieści się tutaj luksusowy Hotel Krasicki 4*, który w szczególny sposób łączy nowoczesne inspiracje z historią i tradycją.

Gotycka i barokowa architektura zamku sprawia, że podczas pobytu w hotelu goście mają okazję poczuć historyczną atmosferę. Jednocześnie obiekt oferuje udogodnienia, które czynią wypoczynek komfortowym. Pokoje zostały wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, telefon, Wi-Fi, minibar, sejf oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z kolei w łazience do dyspozycji gości są kosmetyki, suszarka do włosów, szlafrok, ręczniki i kapcie. Warto dodać, że wystrój i aranżację zamku doceniło międzynarodowe jury w konkursie światowego stowarzyszenia hoteli, przyznając Hotelowi Krasicki 4* nagrody w kategorii „Architektura i design”.

Szczególny klimat miejsca podkreśla również tutejsza kuchnia, która inspirowana jest regionalnymi obyczajami i tradycjami kulinarnymi. Specjalnością szefa kuchni są wykwintne dania staropolskie i potrawy myśliwskie. Niemniej jednak w restauracyjnym menu oprócz potraw warmińskich znajdują się przysmaki z czterech stron świata. Ponadto w poszukiwaniu rozmaitych doznań smakowych goście mogą zajrzeć również do lobby baru.

Głęboki relaks zapewni zaś wizyta w hotelowym Spa Św. Katarzyny, gdzie zabiegi wykonują terapeuci wierzący we wzajemne wpływanie na siebie umysłu, ducha i ciała. Koncepcja spa została doceniona przez jury 8. edycji plebiscytu SPA Prestige Awards, które wyróżniło centrum główną nagrodą w kategorii „Najlepsze holistyczne SPA w Polsce”. Jednak relaksacyjne rytuały i zabiegi odnowy biologicznej to nie jedyne atuty tego miejsca. Wrażenie robi inkrustowany mozaikami basen i jacuzzi. Po treningu w sali fitness można także skorzystać z sauny.

Będąc w hotelu, warto odwiedzić zegarową wieżę i bibliotekę. Z tej pierwszej można podziwiać panoramę Lidzbarka Warmińskiego. By zaś spędzić miłe chwile z książką przy filiżance kawy czy gorącej czekolady, należy udać się do biblioteki. Zgromadzono w niej obszerny księgozbiór starannie wyselekcjonowanej literatury z całego świata.

Przejdź do zakładki Warunki i Szczegóły, aby dowiedzieć się więcej o ofercie.

Przykładowe atrakcje turystyczne

 • Zamek biskupów warmińskich z XIV wieku – najlepiej zachowana budowla na Warmii i na ziemiach byłego państwa zakonnego. Mieści się tu Muzeum Warmii i Mazur.
 • Wysoka Brama – ocalała spośród 3 bram budowla gotycka z XV wieku. Mury obronne i układ miejski zachowały swój wygląd od XIV wieku.
 • Oranżeria Krasickiego – już w XV wieku nad rzeką Łyną znajdowały się ogrody biskupie, które w czasie wojen szwedzkich uległy zniszczeniu. Do dawnej świetności chciał przywrócić ogrody Ignacy Potocki, który zbudował skromny pawilon w latach 1711-1723. Z kolei Ignacy Krasicki zajął się rozbudową pawilonu w 1770 r., nadając kompleksowi styl klasycystyczny. W 1969 r. został odsłonięty fresk przedstawiający pory roku.
 • Dawny kościół protestancki – sfinansowany przez Fryderyka Wilhelma III, obecnie jest to cerkiew prawosławna św. Apostołów Piotra i Pawła.
 • Gotycki kościół św. Apostołów Piotra i Pawła – w kościele na uwagę zasługuje rzeźba Anny Samotrzeciej z 1500 r., barokowa ambona chrzcielnica i ołtarze z XVII wieku.

Opcje

2 osoby – pokój standard double – wyżywienie HB

 • 499 zł zamiast 759 zł za 1 noc
 • 899 zł zamiast 1318 zł za 2 noce
 • 1249 zł zamiast 1877 zł za 3 noce
 • 1859 zł zamiast 2995 zł za 5 nocy
 • 2439 zł zamiast 4113 zł za 7 nocy

2 osoby – pokój standard double – wyżywienie HB – zabieg spa

 • 639 zł zamiast 1019 zł za 1 noc
 • 999 zł zamiast 1578 zł za 2 noce
 • 1359 zł zamiast 2137 zł za 3 noce
 • 2079 zł zamiast 3255 zł za 5 nocy
 • 2639 zł zamiast 4373 zł za 7 nocy

Udogodnienia

 • Doba hotelowa: 16-12 (z grouponem późniejsze wymeldowanie do godz. 15)
 • Zwierzęta: hotel akceptuje tylko psy do 5 kg – 50 zł/zwierzę/doba
 • Wi-Fi: w cenie
 • Parking: w cenie
 • Personel mówi w języku polskim i angielskim

Warunki

Ważność
Groupon ważny do 19.06.2017.
Terminy wyłączone: 14-16.04, 21-22.04, 29.04, 1.05, 5-6.05, 10-13.05, 19-20.05, 25.05, 2.06, 7-8.06, 10.06.
W celu potwierdzenia konkretnych terminów pobytu skontaktuj się bezpośrednio z hotelem – nr tel. i/lub e-mail podane są w sekcji Rezerwacja.
Cena za 2 osoby.

Rezerwacja
Rezerwacja jest konieczna: tel. +48 89 537 17 00 lub +48 89 537 17 20.
Po potwierdzeniu rezerwacji brak możliwości anulacji. Modyfikacja z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem od daty przyjazdu i pod warunkiem dostępności preferowanych terminów. Po potwierdzeniu rezerwacji groupony nie podlegają zwrotowi ani nie można ich przekazać innej osobie.
Groupony można łączyć w celu przedłużenia pobytu.

Dodatkowe informacje
Lokalizacja hotelu: Lidzbark Warmiński, Polska.
Opłata klimatyczna: w cenie.
Ważny na pobyt w pokoju standard double w części gotyckiej dla 2 osób.

Dodatkowe osoby
Standardowe obłożenie: 2 osoby dorosłe.
Maks. obłożenie: 2 osoby dorosłe + 1 dziecko 4-12 lat śpiące na dostawce + 1 dziecko poniżej 4 lat śpiące na łóżku z rodzicami.
Dziecko poniżej 4 lat: bezpłatnie, śpiące na łóżku z rodzicami.
Dziecko 4-12 lat: 150 zł/osoba/nocleg, śpiące na dostawce, wyżywienie HB.

Oryginalna wartość w oparciu o pobyt w pokoju standard. Ograniczona dostępność dla tych terminów.

Upewnij się, że preferowany przez Ciebie termin jest dostępny.

Groupony sprzedawane przez Groupon International Travel GmbH.

Hotel Krasicki 4*

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.