Futura Medica

18 Bohdana Zaleskiego, Kraków

Do 39% zniżki na: Diagnostyka organizmu w firmie Futura Medica

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Wykrywa precyzyjnie konkretne przyczyny schorzeń.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

BADANIE KOMPLEKSOWE - Vega Test + SGD

Jest to wielopunktowa metoda polegająca na określeniu impedancji prądu stałego w obwodzie pomiędzy punktami skóry a organami, systemami, tkankami organizmu za pośrednictwem OUN. WRT pozwala przeprowadzać wczesną diagnostykę różnych stanów przed patologicznych zaburzeń w powiązanych z BAP w narządach, układach tkanek na przed klinicznym etapie rozwoju choroby, gdy jej symptomy nie są widoczne lub ich brak.

BADANIE KOMPLEKSOWE - Vega Test + SGD

robaki, wirusy, bakterie (w tym borrelia i koinfekcje), grzyby, pleśnie, skan ogólnego stanu narządów wewnętrznych (SGD), obciążenie glutenem, kazeiną, toksynami, badanie niedoborów witamin i minerałów

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 690 888 058. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Futura Medica

GABINET BIOREZONANSU oraz MEDYCYNY KOMPLEMENTARNEJ, NATURALNEJ

 Precyzyjna diagnoza przyczyn schorzeń (pomiary metodą dr Volla i Schimmela) na medycznym urządzeniu IMEDIS. Usuwanie bakterii (w tym borrelii), wirusów, pasożytów, grzybów, pleśni, alergii. Futura Medica - prywatny gabinet biorezonansu. W ofercie:
  • diagnostyka przyczynowa na medycznym urządzeniu z programem do pomiarów elektroakupunkturowych - IMEDIS, dająca 95% skuteczności wykonywanego badania (Testy VEGA, VRT, SGD)
  • terapia usuwania wszelkiego rodzaju patogenów za pomocą generatora plazmowego lub biorezonansu / terapii częstotliwościowej BRT, właściwej diety (dobór spersonalizowany) i innych narzędzi medycyny komplementarnej