FIT KLUB PRO SP. Z O.O.

Świętego Ducha 5/2U, Szczecin

Do 51% zniżki na Zabieg na twarz w FIT KLUB PRO SP. Z O.O.

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Celem zabiegów kosmetycznych jest delikatne oczyszczenie skóry, złuszczenie martwych komórek naskórka oraz intensywne odżywienie skóry

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

7-etapowy pakiet pielęgnacyjny + lekcja urody w 5 krokach

Zabieg oczyszczania, odżywienia i działania przeciwzmarszczkowego twarzy przy użyciu naturalnych kosmetyków + lekcja urody w 5 krokach.

Zabieg na twarz, który sprawi, że Twoja cera stanie się bardziej miękka i promienna, mają właściwości oczyszczające i nawilżające, a także poprawiają koloryt, strukturę i przejrzystość skóry.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 672 869. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FIT KLUB PRO SP. Z O.O.

Fit klub pro to kameralne miejsce, gdzie w holistyczny sposób podchodzimy do zdrowia i urody. Nasza idea to 80% odżywianie 20% trening 100% zdrowia.

Poza treningami indywidualnymi oraz treningami w kameralnych grupach, nasi klubowicze, pod okiem specjalistów zmieniają swoje nawyki żywieniowe.