zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem SZYBKO. 25% zniżki 16-22.

FIT KLUB PRO SP. Z O.O.

Świętego Ducha 5/2U, Szczecin

Do 51% zniżki na: Zabieg na twarz w FIT KLUB PRO SP. Z O.O.

Wybierz opcję

Wyróżniki

Celem zabiegów kosmetycznych jest delikatne oczyszczenie skóry, złuszczenie martwych komórek naskórka oraz intensywne odżywienie skóry

O tej ofercie

7-etapowy pakiet pielęgnacyjny + lekcja urody w 5 krokach

Zabieg oczyszczania, odżywienia i działania przeciwzmarszczkowego twarzy przy użyciu naturalnych kosmetyków + lekcja urody w 5 krokach.

4x 7-etapowy pakiet pielęgnacyjny + lekcja urody w 5 krokach

Seria 4 zabiegów oczyszczania, odżywienia i działania przeciwzmarszczkowego twarzy przy użyciu naturalnych kosmetyków + lekcja urody w 5 krokach.

Wybierz pojedynczy zabieg lub pakiet zabiegów na twarz, które sprawiają, że cera staje się bardziej miękka i promienna, mają właściwości oczyszczające i nawilżające, a także poprawiają koloryt, strukturę i przejrzystość skóry.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 533 672 869. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

FIT KLUB PRO SP. Z O.O.

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz… W naszej strefie piękna zrelaksujesz się podczas zabiegu pielęgnacyjnego cery oraz nauczysz się jak w profesjonalny sposób w warunkach domowych zadbać o potrzeby Twojej skóry. Z nami Twoja cera będzie zawsze przygotowana, by robić dobre wrażenie na każdej napotkanej osobie.