Brak nowych powiadomień

Narutowicza 69, Lublin

Wykonanie sesji tatuażu czarno-szarego od 99,99 zł i więcej opcji w Fillink Tattoo

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Kolorowy lub cieniowany tatuaż ozdobi wybraną partię ciała oraz doda oryginalności

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Wykonanie tatuażu:

  • 99,99 zł za sesję (pół dnia) tatuażu czarno-szarego (cena za pierwszą godzinę),
  • 149,99 zł za sesję (pół dnia) tatuażu kolorowego (cena za pierwszą godzinę),
  • 199,99 zł za sesję (cały dzień) tatuażu czarno-szarego (cena za pierwszą godzinę),
  • 249,99 zł za sesję (cały dzień) tatuażu kolorowego (cena za pierwszą godzinę).

Informacje o tym, jak przygotować się do zabiegu oraz główne przeciwwskazania dostępne są tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon jest ważny na wykonanie tatuażu artystycznego w stylach prezentowanych przez studio i obejmuje pierwszą godzinę pracy. Przygotowania do tatuażu zajmują od 1 godz. do 2 godz. – czas ten jest wliczony w koszt tatuażu i wymaga obecności klienta w studio.
Dodatkowe informacje: w każdej opcji istnieje możliwość kontynuowania sesji po pierwszej godzinie (ustalanie indywidualnie z tatuatorem na miejscu). Groupon nie obowiązuje w przypadku coveru starego tatuażu oraz pracy wymagającej więcej niż dwóch sesji. Po przekroczeniu czasu 1 godzin sesji, za dalszą pracę należy dopłacić na miejscu. Konsultacje są nieodpłatne i należy je umówić indywidualnie ze studiem przed wyznaczonym terminem tatuowania. Godziny otwarcia: pn.-pt. 12-19. Nie zapoznanie się z treścią oferty lub zasad współpracy ze studiem nie może być przyczyną reklamacji.
Sprawdź dostępne terminy, kup groupon, skontaktuj się ze studiem Fillink Tattoo i rezerwuj mailowo fillink.tattoo@gmail.com, w załączniku prześlij groupon wraz z kodem zabezpieczającym, opis pomysłu oraz wybranego miejsca na ciele. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Jeśli termin jest zmieniony z przyczyn niezależnych od klienta: groupon nie przepada i zostaje zapisany nowy najbliższy termin. Studio Fillink Tattoo może odmówić wykonania tatuażu bez podania przyczyn lub w przypadku nie przestrzegania powyższych wytycznych.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fillink Tattoo

Dzięki profesjonalnie wykonanemu tatuażowi można nie tylko ozdobić ciało, ale również podkreślić swoją osobowość. W studiu tatuażu może zakręcić się w głowie od natłoku ciekawych wzorów, które czekają na przeniesienie ich z papieru na skórę, jednak tatuażyści chętnie wykonują obrazy zaproponowane przez klientów tak, by mogli oni wyrazić siebie poprzez ten rodzaj dzieł sztuki. Wszystkie sesje wykonywane są tutaj z ogromną precyzją, zaangażowaniem i pasją, a wysoka dbałość o higienę pracy pozwala na bezpieczne zdobienie ciała.

Fillink Tattoo

Zabieg kosmetyczny, Tatuaż