Brak nowych powiadomień

Fillink Tattoo

Wykonanie sesji tatuażu czarno-szarego od 99,99 zł i więcej opcji w Fillink Tattoo

Oferta niedługo się kończy!
1 Opinii
Wybierz opcję
NoweUmów się na wizytę teraz lub później

Wyróżniki

Kolorowy lub cieniowany tatuaż ozdobi wybraną partię ciała oraz doda oryginalności

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 4 opcji

Wykonanie tatuażu:

  • 99,99 zł za sesję (pół dnia) tatuażu czarno-szarego (cena za pierwszą godzinę),
  • 149,99 zł za sesję (pół dnia) tatuażu kolorowego (cena za pierwszą godzinę),
  • 199,99 zł za sesję (cały dzień) tatuażu czarno-szarego (cena za pierwszą godzinę),
  • 249,99 zł za sesję (cały dzień) tatuażu kolorowego (cena za pierwszą godzinę).

Informacje o tym, jak przygotować się do zabiegu oraz główne przeciwwskazania dostępne są tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Groupon jest ważny na wykonanie tatuażu artystycznego w stylach prezentowanych przez studio i obejmuje pierwszą godzinę pracy. Przygotowania do tatuażu zajmują od 1 godz. do 2 godz. – czas ten jest wliczony w koszt tatuażu i wymaga obecności klienta w studio.
Dodatkowe informacje: w każdej opcji istnieje możliwość kontynuowania sesji po pierwszej godzinie (ustalanie indywidualnie z tatuatorem na miejscu). Groupon nie obowiązuje w przypadku coveru starego tatuażu oraz pracy wymagającej więcej niż dwóch sesji. Po przekroczeniu czasu 1 godzin sesji, za dalszą pracę należy dopłacić na miejscu. Konsultacje są nieodpłatne i należy je umówić indywidualnie ze studiem przed wyznaczonym terminem tatuowania. Godziny otwarcia: pn.-pt. 12-19. Nie zapoznanie się z treścią oferty lub zasad współpracy ze studiem nie może być przyczyną reklamacji.
Sprawdź dostępne terminy, kup groupon, skontaktuj się ze studiem Fillink Tattoo i rezerwuj mailowo fillink.tattoo@gmail.com, w załączniku prześlij groupon wraz z kodem zabezpieczającym, opis pomysłu oraz wybranego miejsca na ciele. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Jeśli termin jest zmieniony z przyczyn niezależnych od klienta: groupon nie przepada i zostaje zapisany nowy najbliższy termin. Studio Fillink Tattoo może odmówić wykonania tatuażu bez podania przyczyn lub w przypadku nie przestrzegania powyższych wytycznych.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Fillink Tattoo

Dzięki profesjonalnie wykonanemu tatuażowi można nie tylko ozdobić ciało, ale również podkreślić swoją osobowość. W studiu tatuażu może zakręcić się w głowie od natłoku ciekawych wzorów, które czekają na przeniesienie ich z papieru na skórę, jednak tatuażyści chętnie wykonują obrazy zaproponowane przez klientów tak, by mogli oni wyrazić siebie poprzez ten rodzaj dzieł sztuki. Wszystkie sesje wykonywane są tutaj z ogromną precyzją, zaangażowaniem i pasją, a wysoka dbałość o higienę pracy pozwala na bezpieczne zdobienie ciała.

Fillink Tattoo

Zabieg kosmetyczny, Tatuaż
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.