Face Beauty

Aleja 29 Listopada 69 lokal 2, Kraków

Do 25% zniżki na Masaż - Całe ciało w Face Beauty

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WEEKEND. Ważny do 3.6.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na relaks ciała i ukojenie zmysłów oraz odnowienie sił po ciężkim dniu w akompaniamencie aromaterapeutycznych zapachów i muzyki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • czas trwania: 25 min
 • dostępny masaż: ekspresowy masaż karku z aromatycznymi olejkami i cichą muzyką

Masaż karku: może przyjmować różne formy. Technik, jakie stosuje się podczas tego zabiegu, jest wiele. Najczęściej masażyści, stopniowo zwiększają nacisk i napięcie, koncentrują się na redukcji stresu oraz rozluźnieniu mięśnie.

 • Przeciwwskazania: ciąża zagrożona, nadciśnienie, choroba nowotworowa, miażdżyca, zapalenie żył
 • Wskazania: bezsenność
  chroniczne zmęczenie
  stres
  uczucie napięcia mięśni
  nadpobudliwość
 • Zaburzenia w krążeniu w obrębie kręgów szyjnych czy piersiowych powodują zmiany, skrzywienia lub zwyrodnienia, a nawet dyskopatię.
 • Możliwe korzyści: likwiduje bóle migrenowe · likwiduje ból i napięcia w obrębie głowy, szyi i karku · redukuje stres · wprowadza w stan pełnego relaksu,
  poprawia dopływ krwi, likwiduje uczucie zmęczenia, odpręża.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 129 615. Możliwość kontaktu na Whatsapp lub pod numerem: +38 0633406334. Dni i godziny otwarcia: pon.-pt. 9-20, sob. 9-16. W terminie od 29.01 do 5.02.2023 roku z powodu urlopu salon będzie nieczynny i nie będzie możliwości rezerwacji. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Face Beauty

Zlokalizowany w Krakowie gabinet powstał z myślą poprawie wyglądu odwiedzających go klientów. Właścicielką Face Beauty jest doświadczona pani kosmetolog z wykształceniem medycznym – technik usług kosmetycznych, która do swojej pracy podchodzi z pasją i zaangażowaniem. Tutejszą specjalnością są zabiegi na twarz (np. peeling kwasowy i kawitacyjny, mikrodermabrazja, sonoforeza, mezoterapia bezigłowa) oraz masaże (np. relaksacyjny pleców, liftingujący twarzy).