Brak nowych powiadomień

Ul. Norberta Barlickiego 21, Bielsko-Biała

Zabieg toksyną botulinową: 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł i więcej w Estetica Med w Bielsku-Białej

Oferta niedługo się kończy!
Do -72%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Toksyna botulinowa blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe w miejscach podania, rozluźniając mięśnie i zapobiegając marszczeniu się skóry

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na zabieg z użyciem toksyny botulinowej

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na zabieg na 1 wybraną okolicę twarzy lub szyi
  • 69,99 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na zabieg na 2 wybrane okolice twarzy lub szyi
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na zabieg na 3 wybrane okolice twarzy lub szyi

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Oferta dotyczy wybranych partii twarzy i szyi.

Przykładowe okolice:

  • kurze łapki,
  • zmarszczki poprzeczne czoła,
  • lwia zmarszczka

Toksyna botulinowa – to bardzo silnie działająca naturalna toksyna powodująca zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe, co powoduje, że mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas rozprostowują się. Podana we wstrzyknięciach działa miejscowo, ale ponieważ włókno nerwowe ma zdolność tworzenia nowych połączeń, efekt terapeutyczny botuliny maleje i zanika po ok. 4-6 miesiącach.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłata do opcji w wysokości: 1 opcja: 200-250 zł, 2 opcja: 400-450 zł, 3 opcja 450-500 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 843 418 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Estetica Med

Instytut oferuje szeroki wybór usług z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykwalifikowany personel, przy użyciu profesjonalnych preparatów zabiegowych oraz kosmetyków pielęgnacyjnych wykonuje zabiegi, które pomogą podkreślić naturalne atuty urody. Na miejscu skorzystać więc można nie tylko z zabiegów na ciało (m.in. liposukcja ultradźwiękowa, pakiety spa, masaże), ale także i na twarz (peeling kawitacyjny, karboksyterapia, mezoterapia) oraz z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (botox, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe).

Estetica Med

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz