Brak nowych powiadomień

Estetica Med

Zabieg toksyną botulinową: 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł i więcej w Estetica Med w Bielsku-Białej

Oferta niedługo się kończy!
Do -72%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Toksyna botulinowa blokuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe w miejscach podania, rozluźniając mięśnie i zapobiegając marszczeniu się skóry

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na zabieg z użyciem toksyny botulinowej

  • 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na zabieg na 1 wybraną okolicę twarzy lub szyi
  • 69,99 zł za groupon zniżkowy wart 250 zł na zabieg na 2 wybrane okolice twarzy lub szyi
  • 99,99 zł za groupon zniżkowy wart 350 zł na zabieg na 3 wybrane okolice twarzy lub szyi

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.

Oferta dotyczy wybranych partii twarzy i szyi.

Przykładowe okolice:

  • kurze łapki,
  • zmarszczki poprzeczne czoła,
  • lwia zmarszczka

Toksyna botulinowa – to bardzo silnie działająca naturalna toksyna powodująca zahamowanie uwalniania acetylocholiny – neuroprzekaźnika odpowiedzialnego za przekaźnictwo impulsów między nerwami a mięśniami. Blokuje tzw. synapsy nerwowo – mięśniowe, co powoduje, że mięśnie rozluźniają się i zmarszczki na jakiś czas rozprostowują się. Podana we wstrzyknięciach działa miejscowo, ale ponieważ włókno nerwowe ma zdolność tworzenia nowych połączeń, efekt terapeutyczny botuliny maleje i zanika po ok. 4-6 miesiącach.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłata do opcji w wysokości: 1 opcja: 200-250 zł, 2 opcja: 400-450 zł, 3 opcja 450-500 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 515 843 418 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Estetica Med

Instytut oferuje szeroki wybór usług z dziedziny kosmetologii i medycyny estetycznej. Wykwalifikowany personel, przy użyciu profesjonalnych preparatów zabiegowych oraz kosmetyków pielęgnacyjnych wykonuje zabiegi, które pomogą podkreślić naturalne atuty urody. Na miejscu skorzystać więc można nie tylko z zabiegów na ciało (m.in. liposukcja ultradźwiękowa, pakiety spa, masaże), ale także i na twarz (peeling kawitacyjny, karboksyterapia, mezoterapia) oraz z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej (botox, wypełniacze, osocze bogatopłytkowe).

Estetica Med

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.