Vilniaus al. 13-1, Druskininkai

Całodzienny bilet wstępu do parku wodnego i kompleksu łaźni od 69,99 zł w Aquaparku Druskininkai na Litwie (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Mnóstwo atrakcji: m.in. basen morski, rzeka wirowa, jacuzzi, zjeżdżalnie (najdłuższa ma 212 metrów), kompleks saun

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Całodzienny bilet wstępu do parku wodnego i kompleksu łaźni dla 1 osoby dorosłej:

  • 69,99 zł zamiast 103,50 zł za bilet wstępu w tygodniu (pon.-pt.),
  • 89,99 zł zamiast 135 zł za bilet wstępu w tygodniu (pon.-pt.) i w weekend (sob.-niedz.).

Strefa rozrywek wodnych

W skład Parku Wodnego wchodzą: wieża zjeżdżalni, składająca się z 6-ciu różnych zjeżdżalni zamkniętych i otwartych, oraz strefa basenów pod urzekającą kopułą dachu. Zjazd ze zjeżdżalni na oponie lub bez opony, zapewnia niezapomniane wrażenia i pozwala właściwie ocenić swoje umiejętności i kondycję. Zjazd z olbrzymią prędkością, najdłuższą zjeżdżalnią „Bermudy” o długości 212 m lub zjeżdżalnią „Ekstremalna” z mnóstwem zakrętów, zapewniają odpowiednią dawkę adrenaliny.

Strefa basenów o niepowtarzalnych kształtach oferuje 1800 m² powierzchni do pływania w wielkim basenie, w którym dodatkowo ciało masują wyciekające ze skał kaskady, wodospady i prądy podwodne. Odpocząć można w cieniu dziewięciometrowych palm, a poprzez przeszkloną ścianę – podziwiać widok na piękną panoramę uroczych brzegów Niemna. Zwolennicy aktywnego odpoczynku mogą zmagać się z morskimi falami w basenie, albo wypróbować swoją kondycję, pływając wartką rzeką z prądem lub pod prąd. Do ogrzania się i pobudzenia zmysłów zapraszają łaźnia sucha i parowa, jak również strefa relaksu z promieniami podczerwieni rozgrzewającymi ciało. Jako uzupełnienie przyjemności płynących z rozrywek można wziąć udział w codziennej gimnastyce wodnej oraz skorzystać z programu łaźniowego dla całej rodziny w łaźni „Karakum”.

Strefa 20 łaźni

Strefa 20 łaźni to oaza wypoczynku. Wszystkie łaźnie posiadają oryginalny wystrój, zaprojektowane zostały na wzór różnych światowych tradycji. Codziennie istnieje możliwość skorzystania ze specjalnych, bezpłatnych programów łaźniowych wykorzystujących do maseczek ekologiczny miód oraz sól z Morza Czarnego, oferowane są wanty brzozowe i dębowe oraz terapie zapachami: eukaliptusa, mięty, owoców cytrusowych i wielu innych. W łaźniach wyznaczonych do wypoczynku prywatnego, można podarować sobie indywidualną maseczkę czekoladową lub na bazie alg morskich oraz program chłostania wantami, dobrany dla każdego indywidualnie. W strefie łaźniowej można też nabyć wanty i samodzielnie wykonać zabieg chłostania dla siebie lub dla bliskiej osoby. W dni wolne i święta można skorzystać ze specjalnych programów łaźniowych dla nagusów.

Strefa łaźni obejmuje – 9 łaźni suchych (saun), 10 łaźni parowych oraz łaźnię turecką „Hamam”. Po zabiegach w łaźni można zregenerować siły w basenie, gdzie znajdują się zarówno kaskady i jacuzzi, jak też unikalny bar wodny, oferujący różnego rodzaju egzotyczne koktajle. Basen zewnętrzny, jacuzzi i lodowate wodospady o zimowej porze roku mile zaskoczą miłośników ostrych wrażeń, natomiast latem – doskonale orzeźwią. Basen muzyczny przenosi w świat medytacji i niespodziewanych doznań, prysznice poprawiają nastrój strumieniami – na przemian zimnej i ciepłej wody, a lodowa komnata sprawia szczególną przyjemność po zabiegu w łaźni. Ci, którzy chcą odzyskać siły, zapraszani są do pokoju relaksu, gdzie leżąc na podgrzewanych leżakach można orzeźwić się specjalnie przygotowaną herbatą łaźniową z mięty pieprzowej, listków brzozy oraz pokrzywy. Na scenie strefy łaźniowej występują profesjonalni tancerze, piosenkarze oraz inni artyści.

Warunki

Groupon ważny do 30.06.2017 (z wyłączeniem: 16.02., 11.03, 16-17.04., 29-30.04., 01-02.05, 24.06.2017) i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: groupon należy wymienić na bilet w kasie obiektu. Wstęp do kompleksu łaźni tylko dla osób pełnoletnich. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aquapark Druskininki

Nie trzeba wyruszać w tropiki, by poczuć się jak w raju – równie gorąca atmosfera panuje w aquaparku w Druskienikach. Temperatura sięgająca 32 stopni C, 9-metrowe palmy, baseny wypełnione krystalicznie czystą wodą – to wszystko pozwala poczuć prawdziwie wakacyjny klimat. Na 23 tys. m² rozmieszczone są takie atrakcje, jak strefa rozrywek wodnych ze zjeżdżalniami o długości 212 metrów czy strefa basenów zlokalizowana pod ogromną kopułą, z której można podziwiać rzekę Niemen. Nie brak też strefy wypoczynkowej z wannami masującymi i egzotycznych masaży.

W strefie saun, gdzie znajdują się łaźnie wykonane zgodnie z tradycjami różnych krajów świata, codziennie przeprowadzane są programy z wykorzystaniem ekologicznego miodu, soli z Morza Czarnego, maseczek na twarz czy witek brzozowych lub dębowych. Jest tam również basen muzyczny i bar z koktajlami.

Nowością jest łaźnia dla dzieci, która jest dostosowana do najmłodszych zarówno pod względem temperatury, jak i wygody. Od niedawna można tu również nurkować poznawczo z zaawansowanym sprzętem w dużym basenie. Szczegóły można znaleźć TUTAJ.