Dream Car

ul. Stoczniowców 3, Kraków

Ozonowanie układu klimatyzacji i wnętrza samochodu za 18,99 zł i więcej opcji w Dream Car (do -58%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Ozonowanie i przegląd klimatyzacji oczyszcza układ, dzięki czemu użytkowanie samochodu staje się bardziej komfortowe

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
R
Ryszard
7 Oceny5 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 11, 2022
Z usług firmy Dream Car korzystam od jakiegoś czasu i jak na razie jestem zadowolony z ich usług. POLECAM
P
Piotr
6 Oceny4 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 26, 2022
Oszustwo. Użyłem grouponu oraz zleciłem dodatkowo wymianę oleju oraz sprawdzenie szczelności chłodnicy i usunięcie pisków w zawieszeniu Olej miałem swój, jak również filtr kabinowy. Jak się okazuje, proste uslugi sprawdzenia tych dwóch rzeczy oraz wymiana oleju kosztują 375 złotych. Pracownicy nie poinformowali mnie o kosztach, nie udało mi się dowiedzieć za co konkretnie taka opłata. Auto stoi nieodebrane, będzie rozmowa z kierownikiem. Oczywiście na drugi dzień, bo już go nie było. Koszty dojazdu oczywiście pokrywam z własnej kieszeni.
G
Grzegorz
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 16, 2022
Jestem bardzo zadowolony, cały przegląd klimy przebiegł szybko i sprawnie, chłodzi teraz jak szalona a w środku panuje miły zapaszek po ozonowaniu.
P
Piotr
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 16, 2022
Wszystko ok sprawnie i szybko. Polecam
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 15, 2022
Skorzystałem z pakietu na gruponie na serwis klimatyzacji z ozoniwaniem i uzupełnieniem czynnika do 250g. Jestem bardzo zadowolony, zostałem profesjonalnie obsłużony, usługa wykonana perfekcyjnie. Panowie z biura rzetelni i konkretni. Bardzo dobrze wytłumaczyli mi cały proces i zasadę działania układu. Poleciłem znajomym!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 18,99 zł za ozonowanie układu klimatyzacji (wentylacji pojazdu) i wnętrza samochodu,
  • 45,99 zł za sprawdzanie szczelności klimatyzacji, uzupełnienie czynnika do 100 g, recykling i uzupełnienie oleju PAG, pomiar efektywności chłodzenia, ozonowanie wnętrza pojazdu.
  • 94,99 zł za sprawdzenie szczelności klimatyzacji, uzupełnienie czynnika 250 g, recykling i uzupełnienie oleju PAG, pomiar efektywności chłodzenia oraz ozonowanie wnętrza pojazdu.

Dodatkowe informacje:

  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe, SUV, van

Pełny zakres usługi dostępny tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie obejmuje samochodów dostawczych.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać groupon. Nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. W przypadku niedziałającej lub nieszczelnej klimatyzacji realizacja grouponu nastąpi po wcześniejszej naprawie. Serwisowanie układów klimatyzacji w Dream Car odbywa się zgodnie z Dz.U. 2015 poz. 881. Napełniane są tylko układy, które pomyślnie przeszły test szczelności. Układ zawsze uzupełniany jest do pełna, nie ma możliwości napełnienia układu do wybranej wartości. Każde kolejne 100 g czynnika zgodne z cennikiem na stronie ‎www.dreamcar.pl
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. ‎12 348 03 00. Warunkiem koniecznym do dokonania rezerwacji jest podanie kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Dream Car

Dream Car to Centrum Kompleksowej Obsługi Pojazdów znajdujące się w samym sercu Krakowa. Serwis dysponuje 10-cioma w pełni wyposażonymi stanowiskami do obsługi samochodów osobowych i dostawczych, gdzie wykonać można naprawy w zakresie mechaniki oraz elektromechaniki. Klientom oferowane są również usługi myjni ręcznej, gdzie pracownicy zadbają o to, aby samochód odzyskał blask, a każda podróż sprawiała przyjemność. Dzięki ciągłemu rozwojowi oraz nowoczesnemu wyposażeniu firmy BOSCH serwis wulkanizacji świadczy usługi naprawy, wymiany i optymalizacji wszelkiego rodzaju kół dla samochodów osobowych i dostawczych oraz fachowego doradztwa w przypadku zakupu nowego ogumienia. Serwis klimatyzacji natomiast, świadczy usługi zapewniające komfort i bezpieczeństwo podróży w czasie upalnych dni oferując serwisowanie układów klimatyzacji z czynnikiem R134a oraz nowym 1234yf za pomocą nowoczesnych urządzeń marki BOSCH. Personel posiada wieloletnie doświadczenie poparte licznymi szkoleniami i certyfikatami, a także niezbędne uprawnienia pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dla wygody klientów przygotowana została poczekalnia, gdzie w komfortowych warunkach można oczekiwać na wykonaną usługę, umilając sobie czas czytaniem prasy codziennej lub oglądaniem TV, a także duży parking, gdzie samochody czekają na odbiór przez swoich właścicieli.