zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem PIEKNIE. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Detailing Project

ul. Malarska 24, Łomianki

Kompleksowe pranie tapicerki z ozonowaniem od 89,99 zł w Detailing Project

Wybierz opcję
Promocja kończy się za:1 dzień 11:25:49
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Oferta, która pozwoli zadbać o komfort i jakość podróżowania samochodem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Kamil
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 21, 2021
Tapicerka umyta bardzo słabo. Jest to oferta na samo pranie, brak wysuszenia foteli po praniu. Po wysuszeniu foteli własnoręcznie, powychodziły te same plamy. NIE POLECAM, kasa wyrzucona w błoto.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
P
Piotr
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 10, 2021
Jestem bardzo zadowolony z usługi. Zostawiłem dwa samochody do prania tapicerki i dodatkowo zapłaciłem za usługę odkurzania wnętrza. Wszystko zgodnie z oczekiwaniami. W jednym samochodzie nawet udało się w dużej mierze doczyścić kierownicę, którą myślałem, że trzeba będzie malować lub ponownie obszywać. Nie umawialiśmy się na to, a zostałem mile zaskoczony. Polecam :)
D
Daria
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 22, 2022
Szkoda pieniędzy. Felgi brudne, do środka włożone mokre dywaniki. Nawet z zewnątrz niedokładnie umyte. Z 8 czy 9 punktów zrobione może 2 czy 3 a i tak niedokładnie. Nie polecam
P
Przemek
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 19, 2021
Zwykłe mycie auta z zewnątrz... Szkoda czasu i pieniędzy. Nawet nie odkurzyli samochodu... Mogłem pojechać do myjni automatycznej za 20 zł...
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
K
Konrad
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
marzec 18, 2021
Oferta to oszustwo. Opis poszczególnych pakietów nie jest realizowany. Właściciel Detailing Project twierdzi, że wina leży po stronie grouponu ponieważ wypisali w oferowanych pakietach kłamstwa. Także połowa punktów nie jest realizowana. Kupujecie zwykłe mycie za duże piniądze. Groupon oferował mi w ramach rekompensaty 20zl za wydane ponad 700. Oferta zgłoszona do Urzedu Ochrony Konsumenta. Uwaga Oszustwo!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania usługi: w zależności od stopnia zabrudzenia auta. Po kontakcie telefonicznym i omówieniu tego, co jest do zrobienia, firma w przybliżeniu określa czas trwania usługi.
  • samochód należy zostawić na miejscu na czas usługi: tak
  • usługa obejmuje czyszczenie sierści zwierząt: tak

  • pranie tapicerki obejmuje:
    • przednie fotele
    • tylna kanapa
    • boczki

Kompleksowe pranie tapicerki (również skórzanej), czyli foteli, kanapy i boczków, pozwala zlikwidować brud oraz nieestetyczne plamy szpecące materiał. Z kolei usługa ozonowania redukuje nieprzyjemne zapachy wewnątrz pojazdu, m.in. woń zwierząt czy dymu papierosowego oraz pomaga w uzyskaniu czystego i świeżego powietrza ze zredukowaną liczbą zagrażających zdrowiu pasażerów zarazków.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta dotyczy jedynie samochodów osobowych (dowolnej wielkości).
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 791 565 199.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Detailing Project

Położona w podwarszawskich Łomiankach firma oferuje swoim klientom bogaty zakres usług z zakresu detailingu. Firma Detailing Project pozwala zadbać o swoje auto, począwszy od mycia i prania tapicerki, a skończywszy na korekcie i oczyszczaniu lakieru, ozonowaniu czy polerowaniu. Na miejscu działa również sklep z chemią i akcesoriami motoryzacyjnymi.