DentiLab

Ostatnia 1F/U3, Kraków

49 zł za groupon wart 100 zł do wydania na dowolne usługi stomatologiczne w DentiLab (-51%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dowolnie wybrane zabiegi stomatologiczne pozwolą zachować zdrowe zęby i piękny uśmiech

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
D
Danuta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
marzec 1, 2022
Bardzo profesjonalna obsługa i nowoczesny, ładnie urządzony gabinet. Zabieg przeprowadzony starannie przez panią stomatolog, która szczegółowo sprawdza stan zębów i informuje, co jest jeszcze do zrobienia. Zdecydowanie to najlepiej wykonany zabieg oczyszczania, jaki miałam do tej pory. Szczerze polecam gabinet i jego miłą obsługę!
D
Denca
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 12, 2022
Wszystko super!
G
Guest
23 Oceny23 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
grudzień 28, 2021
świetna atmosfera, jednak ząb zrobiony porażka, muszę gdzie indziej poprawić. Boje się tam wracać z reklamacją
M
Marcin
6 Oceny6 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 18, 2021
Polecam. Profesjonalnie i na czas.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 2, 2021
Jestem bardzo zadowolona z usługi - dokładnie, starannie i bez bólu! Polecam z całego serca!
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: groupon wartościowy do wydania na dowolne usługi stomatologiczne
  • cennik usług dostępny tutaj

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 400 807 . Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

DentiLab

Zlokalizowany w Krakowie gabinet oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną w przyjaznej atmosferze. Stawiając na zaufanie i zadowolenie pacjentów DentiLab dokłada wszelkich starań, żeby stworzyć komfortowe i zgodne z wszelkimi standardami warunki. Dokładność i zaangażowanie idą tu w parze z nowoczesnym sprzętem (m.in. wysokiej klasy mikroskop niemieckiej firmy Carl Zeiss), dzięki czemu możliwe jest zapewnienie kompleksowego wachlarza usług stomatologicznych, w tym profilaktyki, protetyki chirurgii, leczenia kanałowego, stomatologii estetycznej i dziecięcej.