zamknij
Do 30% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem TANIEJ. Dziś koniec.

Ostatnia 1F/U3, Kraków

49 zł za groupon wart 100 zł do wydania na dowolne usługi stomatologiczne w DentiLab (-51%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dowolnie wybrane zabiegi stomatologiczne pozwolą zachować zdrowe zęby i piękny uśmiech

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Magdalena
3 Oceny3 reviews
wrzesień 2, 2021
Bardzo profesjonalna usługa dentystyczna
T
Tomasz
2 Oceny1 reviews
sierpień 30, 2021
Wizyta przeprowadzona wzorowo. Byłem na kilku podobnych i tutaj wrażenia zdecydowanie najlepsze. Bez pośpiechu, wszystko wykonane dokładnie. Przemiła obsługa. Na pewno zostanę stałym klientem.
M
Monika
3 Oceny2 reviews
sierpień 22, 2021
Bardzo przyjemne miejsce, Pani stomatolog miła z dobrym podejściem do pacjenta, leczenie wykonane bardzo dokładnie bez pośpiechu. Bez bólu i stresu. Polecam wszystkim!!
K
Katarzyna
1 Oceny1 reviews
sierpień 9, 2021
Wszystko super. Pani Dentystka delikatna i profesjonalna. Polecam
M
Marek
3 Oceny1 reviews
maj 21, 2021
Kompetentna, bardzo starająca się Pani doktor. Bardzo miły wystrój gabinetu, łatwy dojazd
M
Maria
2 Oceny1 reviews
maj 21, 2021
Higienizacja, przegladą i obsługa ok. A leczenia nie sprawdziłam.
E
Ewelina
3 Oceny1 reviews
kwiecień 8, 2021
Profesjonalna usługa i bardzo miła pani doktor. Polecam serdecznie :)
M
Małgorzata
2 Oceny2 reviews
luty 27, 2021
Bardzo dobre miejsce. Pani stomatolog bardzo miła, dokładna, tłumaczy wszystko co będzie robić, jakich narzędzi używać, żeby pacjent nie był zaskoczony. Wizyta nie była w pośpiechu jak u niektórych lekarzy. Znalazłam dobrego stomatologa i będę kontynuowała leczenie zębów w tym gabinecie. Polecam.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: groupon wartościowy do wydania na dowolne usługi stomatologiczne
  • cennik usług dostępny tutaj

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 400 807 . Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. W przypadku przekroczenia wartości grouponu konieczna dopłata na miejscu. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

DentiLab

Zlokalizowany w Krakowie gabinet oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną w przyjaznej atmosferze. Stawiając na zaufanie i zadowolenie pacjentów DentiLab dokłada wszelkich starań, żeby stworzyć komfortowe i zgodne z wszelkimi standardami warunki. Dokładność i zaangażowanie idą tu w parze z nowoczesnym sprzętem (m.in. wysokiej klasy mikroskop niemieckiej firmy Carl Zeiss), dzięki czemu możliwe jest zapewnienie kompleksowego wachlarza usług stomatologicznych, w tym profilaktyki, protetyki chirurgii, leczenia kanałowego, stomatologii estetycznej i dziecięcej.