DBA Aesthetic

2 lokalizacji

Mezoterapia igłowa na wybrane okolice twarzy w DBA Aesthetic (do -34%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny WEEKEND. Termin: 5.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Mezoterapia igłowa jest niechirurgiczną metodą stosowaną do regeneracji i poprawy wyglądu skóry

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
O
Olga
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
październik 4, 2022
Zawodowo i spokojnie. Polecam.
P
Paulina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 3, 2023
Tak polecilam siostrze
M
Marek
6 Oceny4 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 9, 2022
Byłem w gabinecie na zabiegu leczenia bruksizmu toksyną botulinową, Bardzo miła atmosfera oraz przesympatyczna pani wykonująca zabieg. Polecam gabinet w 100%
M
Monika
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 4, 2022
Byłam umówiona na wizytę w zeszły czwartek. Dwie godziny przed umówioną wizytą dostałam powiadomienie na aplikacji booksy, że moja wizyta została anulowana. Próbowałam skontaktować się telefonicznie w tym dniu, potem w kolejnym tygodniu, aby ponownie się umówić, niestety bezskutecznie. Umówiłam się zatem na aplikacji booksy na kolejną wizytę, która po kilku godzinach została potwierdzona. W dniu dzisiejszym dostałam również powiadomienie o przypomnieniu wizyty. Przyjechałam na miejsce. Przemiły Pan widząc, że czekam i jest już 20minut po czasie skontaktował się z Panią do której byłam umówiona, okazało się, że wcale nie byłam umówiona, bo aplikacja ma błąd techniczny, dla mnie to śmieszne, bo można było z tej aplikacji moją pierwszą wizytę odwołać, zamiast zadzwonić, tymbardziej, że było to 2h przed planowanym przyjazdem. Trochę przykre... Już po pierwszym razie bym zrezygnowała z usługi, jednak ze względu na zakup groupon-a zdecydowałam się na jeszcze jedną niestety nieudaną próbę
D
Danuta
14 Oceny7 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
październik 21, 2022
Miła obsługa, wyjaśniła wszystko co wiąże się z zabiegiem. Sam zabieg dla mnie był bardzo bolesny. Minęły dwa dni i mam spore siniaki w miejscu zabiegu. Muszę je maskować, bo dziwnie wyglądam.
Odpowiedź wysłana
Zobacz komentarz +
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz
  • preparat używany do zabiegu: kwas hialuronowy lub mezokoktajle – preparaty oraz pojemność dostosowywana jest do rodzaju oraz kondycji skóry.

Mezoterapia igłowa to przede wszystkim głębokie nawilżenie skóry i uzupełnienie niedoborów i minerałów w jej kolejnych warstwach. Zabieg może wspomóc również mikrokrążenie, stymulując komórki do produkcji nowych włókien kolagenowych. Zwiększa napięcie oraz elastyczność skóry.

Wskazania zabiegowe:

  • odwodniona skóra
  • skóra niedotleniona
  • skóra nieodżywiona
  • zniszczona i zestresowana skóra
  • drobne zmarszczki i bruzdy
  • zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie wiotkość skóry

Możliwe efekty zabiegu:

  • poprawa mikrokrążenia oraz elastyczności skóry,
  • przywraca blask i zdrowy wygląd skóry, zmniejsza zmarszczki i płytkie bruzdy, rewitalizuje i odmładza.

Efekt jest uzależniony od kondycji skóry oraz liczby powtarzanych zabiegów.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 726 278 771. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 1. Godziny otwarcia gabinetu: od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8-14. Terminy w soboty oraz niedziele: wydłużony czas oczekiwania (kilka tyg). Wymagana rezerwacja z min. tygodniowym wyprzedzeniem Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

DBA Aesthetic

Działająca na terenie Poznania oraz Bydgoszczy firma DBA Aesthetic, oferuje swoim klientom liczne szkolenia i zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Doświadczeni specjaliści wykonują takie zabiegi jak m.in. mezoterapia igłowa, wolumetria twarzy, zabiegi nićmi PDO lub COG, zabiegi z użyciem toksyny botulinowej. Dodatkowo, klientki mogą zdecydować się na makijaż permamentny brwi lub ust.