Dawident Medica

ul. Stefana Starzyńskiego 18, Dawidy

Dowolne wypełnienie kompozytowe zęba z konsultacją stomatologiczną w Dawident Medica

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wypełnianie ubytków to podstawowy zabieg stomatologii zachowawczej, który pozwala na uzyskanie pięknego uśmiechu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz stomatolog
  • skład pakietu: wypełnienie kompozytowe jednego zęba + konsultacja stomatologiczna
  • znieczulenie dodatkowo płatne zgodnie z cennikiem gabinetu
  • w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje zwrot kosztów.

Warunki

Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 451 066 620. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Klienci na miejscu mają zapewniony parking, a przy klinice funkcjonuje przystanek autobusowy ''Kwiatów Polnych'', linii: 715, 809. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Dawident Medica

Zlokalizowana między warszawskim Ursynowem, a Dawidami klinika stomatologiczna tworzona jest przez zespół lekarzy i specjalistów z dziedziny stomatologii i medycyny. Jej głównym celem jest sprawienie, aby każda wizyta była dla pacjenta komfortowa, dlatego na miejscu wykorzystywane są nowoczesne technologie, sprzęt oraz doświadczenie pracującego tu zespołu. W ofercie Dawident Medica dostępna jest m.in. profilaktyka, stomatologia zachowawcza, endodoncja mikroskopowa, pedodoncja, protetyka, stomatologia estetyczna, wybielanie, chirurgia stomatologiczna, implantologia.