Brak nowych powiadomień

Wolność 2, Warszawa

Zabieg kriolipolizy na 2 wybrane partie ciała od 89,99 zł w Cosmo Medica

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Specjalistyczna kuracja zimnem – likwidacja komórek tłuszczowych poprzez chłodzenie ich do temperatury -8/-10°C

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

Zabieg polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej do -8/-10°C, przez co znaczna jej część ulega obumarciu i wydaleniu z organizmu w sposób naturalny – łącznie z innymi produktami przemiany materii w ciągu 5-6 tygodni. Nie są przy tym uszkadzane inne tkanki, dzięki czemu zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Przy dużym ubytku tkanki tłuszczowej po zabiegu kriolipolizy poleca się wykonanie zabiegów ujędrniających, aby efekt końcowy był bardziej zadowalający.

 • partie ciała do wyboru:
  • łydki,
  • uda,
  • pośladki,
  • brzuch - lewa strona i prawa strona
  • boki,
  • plecy,
  • ręce.

Kriolipoliza na Woli w Warszawie? Wystarczy odwiedzić salon Cosmo Medica, gdzie pod opieką specjalistów zadbać można o wygląd swojego ciała. Na stronie Groupon salon oferuje zabieg kriolipolizy, który podczas pojedynczej sesji wykonywany jest na 2 wybranych partiach ciała. Kriolipoza w Cosmo Medica obejmować może takie partie jak np. plecy, brzuch, uda, a nawet ręce. W zależności od zapotrzebowania, zdecydować się można na 1 zabieg lub serię 6 zabiegów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 100 103. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Cosmo Medica

Salon oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Zabiegi wykonywane są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Wykwalifikowany zespół specjalizujący się w kuracjach wyszczuplających i antycellulitowych w pełni zadba o sylwetkę oraz skórę całego ciała.

Kolejna specjalizacja salonu to zabiegi na twarz, szczególnie z wykorzystaniem szerokiego wachlarza peelingów i kwasów, które są bardzo skrupulatnie dobierane do potrzeb skóry. Gabinet współpracuje z certyfikowanym lekarzem, dyplomowanym masażystą oraz wykwalifikowanymi kosmetyczkami i kosmetologami. Zespół do pracy wykorzystuje produkty znanych marek, takich jak m.in. Norel, Phyris, Croma, Guam, Leim, Mesoestetic, Le Masque i wielu innych.

Cosmo Medica

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Laserowe wyszczuplanie, Odchudzanie