zamknij
Multikino

Żytnia 18, Warszawa Wola

4-etapowy zabieg na twarz dla mężczyzn od 69 zł w Cosmo Medica

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg poprawiający napięcie i elastyczność skóry, likwidujący drobne zmarszczki i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Martatop reviewer
12 Oceny6 reviews
listopad 25, 2021
Odradzam! Kuponów nie można zrealizować, dwukrotnie miałam odwołane zabiegi przez salon, a o jednej wizycie zapomnieli i jak zadzwoniłam, żeby potwierdzić, że będę okazało się nie ma mnie w grafiku. Mimo to Cosmo medica zaznaczyłą w systemie, że kupony zostały wykorzystane i Groupon nie chce zwrócić wpłaconych środków. NIE POLECAM
K
Katarzyna
9 Oceny4 reviews
październik 22, 2021
Przede wszystkie- kriplipploza trwa 20mon zamiast, jak jest w ofercie, 40. Zd3cydowanie njenjest wykonywanana przez.wykwalifikowany personel meduczy. Ogolnie wartość nie jest adekwatna do ceny, ponieważ w cenie 50% normalnego zbiegu dostaje się niej, niż 50% wartości nominalnej.
A
Anna
3 Oceny2 reviews
październik 19, 2021
Niestety zabieg wykonany przez osobę dopoero się ucząca, nie umiejętnie, na odwal się, nie potrafiła odpowiedzieć na moje pytania odnośnie innych zabiegów, kazała sprawdzić na stronie ! Zenada !!!
A
Agnieszka
2 Oceny2 reviews
październik 16, 2021
Niestety efekt był opłakany, poszłam w inne miejsce i przekonałam się, że jednak można zrobić depilacje laserową tak, żeby był widoczny efekt. Poza tym głębokie bikini traktowane jest jak dwie części a nie ma o tym mowy w ofercie. Depilacja przeprowadzona naprawdę na tzw. odwal!
S
Sylwiatop reviewer
10 Oceny10 reviews
wrzesień 23, 2021
Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!
A
Agata
3 Oceny2 reviews
lipiec 30, 2021
Świetny zabieg u profesjonalistek. Polecam
K
Karolinahelpful reviewer
4 Oceny2 reviews
lipiec 11, 2021
W ciągu ostatnich kilku miesięcy korzystałam z dwóch różnych zabiegów w tym gabinecie, na jeden weszłam z opóźnieniem jednogodzinnym, na drugi dwugodzinnym. Gdy próbowałam się dowiedzieć z czego wynika tak długi czas oczekiwania siedzące na recepcji panie przestały na moment szeptać i chichotać i odpowiedziały, że pan doktor wolno pracuje, bo jest dokładny. Osobiście uważam, że to się bardzo chwali panu doktorowi, że jest dokładny, tylko dobrze byłoby to uwzględnić w umawianiu pacjentów, tak żeby nie musieli tracić dwóch godzin na siedzenie na korytarzu. Trzeciego grouponu tym razem na kriolipolizę w ogóle nie udało mi się zrealizować. Mimo że groupon kupiony był na zabieg w Cosmo-Medica przy zapisywaniu dowiedziałam się, że zabieg będzie wykonywany w klinice Mymed na ul. Wolność (podobno ten sam właściciel). W placówce tej prowadzone są szczepienia na COVID - zapewne z tego powodu dużo trudniej umówić się tam na zabieg niż w Cosmo-Medice. Pierwszy wolny termin był za trzy tygodnie. Dwa dni przed zabiegiem zadzwoniono do mnie z informacją, że na ten dzień zostały zaplanowane szczepienia i w związku z tym muszą odwołać mój zabieg. Kolejny termin znowu za trzy tygodnie. Dwa dni przed przełożonym zabiegiem dostałam smsa z informacją, że z powodu szczepień mój zabieg został odwołany i żebym kontaktowała się w celu umówienia się. Ostatni termin na który się zapisałam wypadał poza ważnością grouponu, od razu powiedziałam, że to za późno i żeby znaleźli mi jakiś termin w okresie ważności. Pani z którą rozmawiałam powiedziała mi jednak, że to nie jest problem, bo rozliczą mój groupon wcześniej, w trakcie jego ważności, w co uwierzyłam. Gdy wreszcie przyszłam na zabieg usłyszałam, że mój groupon wygasł i zabieg nie może się w związku z tym odbyć. Jak się okazało Pani mimo obietnicy nie rozliczyła mojego grouponu. Wprawdzie Groupon po opisaniu całej historii zwrócił mi pieniądze ale próby umówienia się na zabieg w Mymed kosztowały mnie tyle nerwów i czasu, że na prawdę nie polecam. Nie spotkałam się nigdzie indziej z takim lekceważeniem klienta. A co do wcześniejszych zabiegów, to uważam, że dwie godziny, to można czekać na wizytę w placówce NFZ a nie w prywatnym gabinecie. Ja się na pewno tam więcej nie wybiorę.
M
Monikahelpful reviewer
1 Oceny1 reviews
lipiec 9, 2021
Usługi dla osób cierpiących na nadmiar czasu, czekanie blisko 1,5 godz. na zabieg dla mnie nie jest akceptowalne. Wiele do życzenia pozostawia praca recepcji.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

4-etapowy zabieg na twarz dla mężczyzn

  • 69 zł zamiast 231 zł za 1 zabieg
  • 129 zł zamiast 462 zł za 2 zabiegi
  • 179 zł zamiast 693 zł za 3 zabiegi

Zabieg obejmuje:

  • eksfoliację kwasem owocowym
  • peeling kawitacyjny
  • maskę
  • krem

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Możliwość wymiany na zaproszenie prezentowe/bon upominkowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 533 100 103. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Cosmo Medica

Klinika Cosmo Medica to klinika medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii. Specjalizacją salonu jest dermatologia estetyczna i lecznicza, medycyna estetyczna i profesjonalna kosmetologia. Zabiegi na twarz i ciało wykonywane są już od 10 lat. Połączenie specjalizacji, wiedzy i doświadczenia lekarzy i kosmetologów pozwala zarówno leczyć jak i przeciwdziałać procesom starzenia się.

W klinice wykorzystywane są wysokiej jakości preparaty, sprawdzone kuracje i terapie lecznicze oraz nowoczesny sprzęt dermatologiczno-estetyczny do zabiegów na twarz i ciało. Wszystkie zabiegi poprzedzone są konsultacją, podczas której zostaje dobrany indywidualny plan zabiegowy dla pacjenta. Dzięki połączeniu wysokiej skuteczności zabiegów, klinika zaproponuje indywidualne rozwiązanie dostosowane do potrzeb i możliwości pacjenta.