Copernicus Toruń Hotel

ul. Bulwar Filadelfijski 11, Toruń

Kręgle: wynajęcie toru na 2 godz. gry dla maks. 12 osób w Copernicus Toruń Hotel (do -62%)

Wybierz opcję
Ponad 50 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Gra w kręgle to pomysł na wypad ze znajomymi i miłe spędzenie czasu dla nawet 12 osób

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • z oferty można skorzystać przez cały tydzień z wyłączeniem soboty
  • wyposażenie do gry w cenie grouponu
  • na miejscu istnieje możliwość korzystania z baru/bufetu
  • maks. liczba osób, które mogą korzystać z jednego toru: 12 osób

Gra w kręgle jest przeznaczona dla wszystkich, bez względu na predyspozycje wiekowe, czy też fizyczne, ponadto nie wymaga ciężkich treningów. Do dyspozycji graczy w hotelowym centrum bowlingowym są 4 pełnowymiarowe tory, na których można ćwiczyć celność.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 56 611 57 59. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Wyposażenie do gry w cenie grouponu. Na miejscu należy zapoznać się z regulaminem kręgielni. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Copernicus Toruń Hotel

Miejsce przygotowane zostało, aby zapewnić najwyższy poziom relaksu przy jednoczesnym dbaniu o potrzeby ducha. W Copernicus Toruń Hotel znajduje się 13 gabinetów zaprojektowanych z myślą o komforcie i wypoczynku – gabinety pielęgnacji twarzy i ciała, gabinety masażu oraz pielęgnacji dłoni i stóp. Dopełnieniem harmonii jest strefa gabinetów mokrych: przyjemność kąpieli w basenie Blue MoonR, aromatyczna kąpiel w wannie PaiovaR czy też zaskakująca mnóstwem możliwości i nowym wymiarem saunowania Sucha Sauna InipiR. Wodny Świat uzupełnia gabinet orientalnych Mokrych Rytuałów Saunowych. Oryginalny design całego spa tworzy spójną strefę wyciszenia i pozytywnej energii.

Do dyspozycji gości jest też wiele innych atrakcji, takich jak Bowling Center z czterema pełnowymiarowymi torami do gry w kręgle połączony z zapleczem gastronomicznym, korty tenisowe na świeżym powietrzu, czy też Klub Stars & Lounge do zabawy w rytmie muzycznych przebojów na parkiecie.

Więcej informacji na Facebooku.