Brak nowych powiadomień

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

ul. Balicka 73, Kraków

Aparaty ortodontyczne: stalowy na 1 łuk zębowy za 549 zł i więcej opcji w Centrum Stomatologicznym AlbusDent

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany aparat ortodontyczny pomoże w uzyskaniu pięknego, zdrowego uśmiechu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie

Szczegóły:

  • wizyta wstępna: 100 zł
  • skład pakietu: konsultacja wstępna, pobieranie wycisków - płatne po wycenie

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana tylko do nowych pacjentów. Oferta nie obejmuje kosztów zdjęć (wymaganych do analizy), analizy cefalometrycznej, wizyt kontrolnych, wymiany łuków, nakładek retencyjnych, zdejmowania aparatu na koniec leczenia oraz modeli diagnostycznych, konsultacji i planu leczenia. Oferta skierowana do osób, które nie mają rozpoczętego leczenia ortodontycznego. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon do wykorzystania podczas jednej wizyty. Dodatkowy rabat na 2 łuk z 3600 zł na 3000 zł przy zakupie grouponu na aparat szafirowy.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 376 00 00 lub 693 760 000. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Podczas dokonywania rejestracji telefonicznej konieczne jest przekazanie informacji, że wizyta jest w ramach grouponu oraz podanie kodu zabezpieczającego, w przeciwnym wypadku wizyta płatna na miejscu zgodnie z cennikiem (płatne przed wizytą gotówką).
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

Wielostanowiskowa przychodnia oraz pracownia rentgenowska korzysta ze sprzętu medycznego jednego z wiodących producentów w tej branży – firmy Gendex. Wnętrza gabinetów są przestronne i klimatyzowane, co znacznie podnosi komfort wizyty. A rozbrzmiewające tam łagodne dźwięki muzyki i ciekawy wystrój pokoi ułatwia zrelaksowanie się w oczekiwaniu na zabieg. Gabinet jest także przyjazny dzieciom, specjalnie dla nich przygotowano kącik zabaw i rozrywki.

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

Dentysta, Aparat na zęby, Zabieg kosmetyczny