Centrum Stomatologiczne AlbusDent

ul. Balicka 73, Kraków

Aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy od 450 zł w Centrum Stomatologicznym AlbusDent

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrany aparat ortodontyczny pomoże w uzyskaniu prostego uzębienia oraz piękniejszego uśmiechu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: lekarz dentysta
  • groupon dotyczy jednego łuku aparatu ortodontycznego – drugi łuk w cenie gabinetowej
  • rodzaj aparatu do wyboru: metalowy, kryształowy, złoty
  • przed zakupem grouponu należy umówić się na wizytę konsultacyjną:
    • wizyta konsultacyjna: 150 zł
    • pakiet ortodontyczny (wyciski, zdjęcie rtg pantomgoraficzne + cefalometryczne, analiza): 300 zł

Warunki

Dodatkowa opłata za wizytę konsultacyjną w wysokości 150 zł. Groupon nie obejmuje kosztów zdjęć (wymaganych do analizy), analizy cefalometrycznej, wizyt kontrolnych, wymiany łuków, nakładek retencyjnych, zdejmowania aparatu na koniec leczenia oraz modeli diagnostycznych, konsultacji i planu leczenia. Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 693 760 000. Podczas rezerwacji należy podać informację, że wizyta jest w ramach grouponu, w przeciwnym wypadku wizyta płatna na miejscu zgodnie z cennikiem (płatne przed wizytą gotówką). Warunkiem skorzystania z grouponu jest wykonanie w gabinecie AlbusDent kompleksowego leczenia przygotowującego do założenia aparatu tj. higienizacja, wypełnienia. Oferta skierowana do osób, które nie mają rozpoczętego leczenia ortodontycznego. Groupon rozliczany jest w dniu wizyty, na której będzie zakładany aparat ortodontyczny. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

Wielostanowiskowa przychodnia oraz pracownia rentgenowska korzysta ze sprzętu medycznego jednego z wiodących producentów w tej branży – firmy Gendex. Wnętrza gabinetów są przestronne i klimatyzowane, co znacznie podnosi komfort wizyty. A rozbrzmiewające tam łagodne dźwięki muzyki i ciekawy wystrój pokoi ułatwia zrelaksowanie się w oczekiwaniu na zabieg. Gabinet jest także przyjazny dzieciom, specjalnie dla nich przygotowano kącik zabaw i rozrywki.