Bliss Beauty

ul. Podgórna 42, Toruń

Peeling kawitacyjny lub mikrodermabrazja na twarz z maską w Bliss Beauty (do -33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o stan cery, dokładnie ją oczyścić, wygładzić i dodać skórze zdrowego kolorytu

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: wybrany zabieg oczyszczający z maską na twarz
  • rodzaje zabiegów do wyboru:
    • peeling kawitacyjny
    • mikrodermabrazja
  • czas trwania zabiegu: ok. 40 min

Mikrodermabrazja i peeling kawitacyjny to dwie metody mechanicznego złuszczania kolejnych warstw naskórka – w pierwszym przypadku za pomocą specjalistycznej głowicy, w drugim z wykorzystaniem ultradźwięków. Oba zabiegi zapewniają oczyszczenie cery, regenerację komórek skóry, spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, a także zwężenie porów.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 693 772 380. Dla klientów Groupon -10% na pozostałe zabiegi na twarz. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek Groupon. Partner ma prawo odmówić wykonania zabiegu w przypadku stwierdzenia przeciwwskazań zdrowotnych. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Bliss Beauty

Zlokalizowany w Toruniu salon kosmetyczny to miejsce, w którym dzięki profesjonalnemu podejściu i specjalistycznym zabiegom można zadbać o piękniejszy wygląd. Tutejszą specjalnością jest kosmetologia estetyczna twarzy (np. mezoterapia mikroigłowa, lipoliza) i zabiegi pielęgnacyjne. Na miejscu można również zdecydować się na opalanie natryskowe, stylizację rzęs i brwi (laminacja, henna pudrowa), depilację woskiem, przekłuwanie uszu.