Beauty Skin Place

ul. Piłsudskiego 100, Poznań

Endermologia LPG®: 3 zabiegi za 289 zł i więcej opcji w Beauty Skin Place

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który może pomóc wyszczuplić i wymodelować sylwetkę

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: 45 minut (35 min zabieg + 10 min przebranie)
  • zabieg na całe ciało
  • więcej informacji na Facebooku lub na Instagramie

Endermologia LPG® to nowoczesny zabieg, który opiera się na wykorzystaniu mechanicznych oddziaływań na komórki tłuszczowe. Zastosowanie tego rodzaju masażu pozwala na uwolnienie tłuszczu z tkanek.

Po wykonaniu odpowiedniej ilości zabiegów, możliwa jest nie tylko likwidacja cellulitu, ale także wyszczuplenie, wymodelowanie sylwetki oraz poprawa konturu twarzy. Endermologia może pomóc w uzyskaniu idealnie gładkiej skóry i sylwetki, tym bardziej, kiedy zdrowa dieta czy regularne ćwiczenia nie przynoszą określonych efektów.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Do zabiegu konieczny jest kostium, który można zakupić na miejscu w cenie 100 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 441 118 lub mailowo pod adresem kontakt@beautyskinplace.pl. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Beauty Skin Place

Prowadzony przez doświadczoną specjalistkę z zakresu kosmetologii oraz spa salon, to miejsce gdzie można zadbać o swój wygląd i samopoczucie. W poznańskim Beauty Skin Place skorzystać można z licznych zabiegów obejmujących zarówno twarz, jak i ciało. Oferta gabinetu to m.in. manicure, pedicure, masaże, makijaż permamentny, zabiegi spłycające zmarszczki mimiczne.