Beauty Derm Institute

Beniowskiego 9, Gdańsk

Pakiet 3, 6 lub 10 zabiegów depilacji laserowej w Beauty Derm Institute

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu

Wyróżniki

Nowoczesna technologia pozwala cieszyć się gładką skórą przez długi czas

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: laser medyczny marki Jonte
  • rok produkcji: 2018
  • rekomendowana liczba zabiegów: od 4 do 6 w zależności od rodzaju owłosienia
  • czas trwania zabiegu: od 15 do 60 minut w zależności od opcji i wielkości partii
  • partie ciała do wyboru: łydki, pachy, bikini podstawowe, bikini klasyczne, plecy, wąsik, broda, szyja, piersi, przedramiona, ramiona, dłonie, brzuch, linia brzucha.

Laser wykorzystuje nowoczesną technologię, dzięki której może działać na dużym obszarze skóry w dużym zakresie mocy (zabieg może być krótszy i mniej uciążliwy). System IntelliCooling sprawia, iż zabieg nie wymaga znieczulenia (urządzenie miejscowo chłodzi tkankę w trakcie zabiegu).

Warunki

Odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 210 709. Możliwość wykonania zabiegów na kilku partiach podczas jednej wizyty. Groupon można wymienić na imienną kartę podarunkową. Dodatkowe informacje: e-mail beautyderminstytut@gmail.com. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Beauty Derm Institute Gdańsk

Na miejscu skorzystać warto z licznych zabiegów, dzięki którym zapomnieć można o problemach dnia codziennego. W Beauty Derm Instytut w Gdańsku klienci mogą zdecydować się na zabiegi upiększające, wyszczuplające, odmładzające i relaksujące przeprowadzane z użyciem nowoczesnego sprzętu i z wykorzystaniem nowoczesnych metod i osiągnięć dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Atutem salonu jest fachowość, wiedza, indywidualne podejście do każdego pacjenta.