zamknij
Multikino

Beautiful Skin

Jana III Sobieskiego 19/1 (1 piętro), Dąbrowa Górnicza

Do 40% zniżki na: Endermomasaż twarzy w firmie Beautiful Skin

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg EndermoSPEC pomaga ujędrnić i wygładzić skórę pobudzając ją do produkcji kolagenu.

O tej ofercie

Endermomasaż twarzy

Endermomasaż twarzy to rodzaj liftingującego podciśnieniowego masażu, który stymuluje naturalne mechanizmy odnowy i biorewitalizacji skóry.

Możliwe efekty zabiegu:

  • Wygładzanie zmarszczek
  • Modelowanie owalu twarzy
  • Poprawa kolorytu
  • Przywrócenie skórze gęstości, jędrności
  • Pobudzenie krążenia, usunięcie toksyn
  • Rewitalizacja i rozświetlenia cery
  • Głęboki relaks
  • Rozluźnienie napięć mięśniowych

Wszystkie zabiegi w salonie Beautiful Skin wykonywane są przez kosmetologów.

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 roku życia. Przeciwwskazania: naczyniaki. Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 508 421 376. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 90 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Liczba wizyt, podczas których należy wykorzystac groupon: 1. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beautiful Skin

Położony w centrum Dąbrowy Górniczej gabinet specjalizuje się w zabiegach kosmetologii estetycznej. W Beautiful Skin doświadczony personel przeprowadza zabiegi depilacji laserowej oraz wyszczuplające endermomasaże na obszarze całego ciała, w tym twarzy. Warto dodać, iż gabinet jest salonem partnerskim jednej z największych sieci depilacji – Depilacja.pl.