Brak nowych powiadomień

Beautiful Dream Place

Wrzeciono 59, Warszawa

Strzyżenie z modelowaniem (od 44 zł) i koloryzacją (od 129 zł) w Beautiful Dream Place

Wybierz opcję
Ponad 10+ odsłon dziś, więc działaj teraz!
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Fryzjer: pakiet zabiegów pozwala na odświeżenie fryzury lub zmianę wyglądu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów: krótkich, średniej długości lub długich, zgodnie z wybraną opcją
  • możliwość dokupienia:
    • ampułki: 20 zł
    • olaplex: 60 zł
  • dni i godziny otwarcia salonu: pon.-pt. 10-20, sobota 9-16

Warto wiedzieć

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 519 411 959, 535 962 210.. Po przybyciu należy przekazać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Beautiful Dream Place

Bogata oferta usług sprawia, że w Beautiful Dream Place o urodę zadbać można na różne sposoby. Dostępne są tu zabiegi fryzjerskie dla dzieci, kobiet i mężczyzn, pielęgnacja skóry twarzy, manicure i pedicure, stylizacja rzęs, depilacja, jak również kuracje odmładzające czy korygujące niedoskonałości. Stylowe wnętrza salonu, w których harmonijną całość tworzą kolory złota, szarości i zieleni, sprzyjają relaksowi.