Bajkowe Okulary Salon Optyczny

Trawowa 32A, Wrocław

Do 86% zniżki na: Groupony zniżkowe na okulary w firmie Bajkowe Okulary Salon Optyczny

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny ZIMA. Termin: 1.2.
Użyj kodu

Wyróżniki

Duży wybór oprawek, profesjonalny dobór okularów.

O tej ofercie

Groupon zniżkowy wart 200 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i specjalną powłoką DriveCare do jazdy samochodem

Groupon zniżkowy wart 200 zł na okulary korekcyjne z soczewkami relaksacyjnymi z wielowarstwowym antyrefleksem (dotyczy oprawek od 250 zł) wraz z doborem okularów.

Szkła dla kierowców DriveCare są rozwiązaniem w pełni uniwersalnym.

Zapewniają bardzo dobrą ostrość obrazu w nocy oraz w godzinach wieczornych.

W okularach ze szkłami DriveCare jazda samochodem o każdej porze dnia i nocy przestanie być wyzwaniem dla Twojego wzroku:

* zdecydowana poprawa kontrastu,

* najwyższa jakość widzenia w dzień i po zmierzchu,

* znaczne ograniczenie rozpraszających odblasków pochodzących od lamp i reflektorów.

Groupon zniżkowy wart 250 zł na okulary korekcyjne z soczewkami relaksacyjnymi z wielowarstwowym antyrefleksem

Groupon zniżkowy wart 250 zł na okulary korekcyjne z soczewkami relaksacyjnymi z antyrefleksem (oprawki od 250 zł) z doborem okularów.

Soczewki, które mogą posiadać wartość korekcyjną do dali, ale wcale nie muszą, a w dolnej części mają tak zwaną strefę wsparcia wzroku w bliskich odległościach, optymalnie dostosowaną do potrzeb użytkownika. W soczewce jest bardzo niewielki wzrost wartości korekcji, który wspomaga akomodację, łagodzi objawy wysiłku wzrokowego. Pomagają i relaksują oko przy patrzeniu na telefon, komputer, tablet, laptop, przy czytaniu, co ważne nie są to soczewki progresywne.

Groupon zniżkowy wart 400 zł na okulary korekcyjne ze szkłami progresywnymi wraz z barwieniem lub fotochromem

Groupon zniżkowy wart 400 zł na okulary korekcyjne ze szkłami progresywnymi wraz z barwieniem lub fotochromem (dotyczy oprawek od 250 zł) wraz z doborem okularów.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 572 962 784. Oferta obejmuje groupon zniżkowy, na miejscu konieczna dopłata do pełnej wartości produktu, zgodnie z cennikiem salonu. Kwota za niewykorzystaną wartość grouponu nie jest zwracana. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Bajkowe Okulary Salon Optyczny

Serdecznie zapraszamy do Salonu Optycznego Bajkowe Okulary. Jesteśmy nowoczesnym, kreatywnym i otwartym na trendy salonem optycznym. Idziemy naprzeciw wysokim wymaganiom naszych klientów, dlatego też stawiamy na profesjonalizm, fachową i wysoką jakość naszych usług. W salonie mogą Państwo zapoznać się z szeroką gamą oferowanych usług i produktów z wysokiej półki. Oferujemy Państwu oprawki z najnowszych kolekcji. Odwiedzający nas klienci zawsze mogą znaleźć coś dla siebie, jak również uzyskać fachową poradę, informację. Badania wzroku wykonujemy na wysokiej jakości sprzęcie. Możecie Państwo u nas skorzystać z badań wzroku dla osób dorosłych jak i dzieci.