zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WEEKEND. Jutro koniec.

Centrum Medyczne POLMED

Badania laboratoryjne w 10 profilach od 19,90 zł – ponad 300 lokalizacji w ponad 180 miastach w Centrum Medycznym Polmed

Wybierz opcję

Wyróżniki

Pakiety badań laboratoryjnych do wyboru: m.in. profil kostny, trzustkowy, metaboliczny, cukrzycowy, wątrobowy, kardiologiczny

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Monika
9 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
luty 23, 2022
Odradzam! Wykupiłam profil nerkowy, badanie moczu , a na miejscu okazało się że mam wystawione skierowanie na całkiem inne badania krwi, tak jakbym wykupiła profil wątrobowy.
D
Daria
3 Oceny3 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
wrzesień 1, 2021
Koszmar i absolutny chaos, po 3 telefonach i niezliczonej ilości e-maili z Polmedem po tygodniu czasu oczekiwania i przesłaniu im peselu, adresu zamieszkania, telefonu,adresu e-mail oraz rozmiaru majtek otrzymałam wreszcie kod i pin oraz adres placówki.Po udaniu się do placówki okazało się że nie mają oni żadnej informacji o zamówionym badaniu i poinformowano mnie że ZNÓW MAM SIĘ KONTAKTOWAĆ Z POLMEDEM. Zdecydowanie odradzam, chyba że ktoś ma za dużo czasu i chce biegać po mieście lub pisać po 3 maile dziennie do jakichś pań które są nieosiągalne telefonicznie i nie odbierają poczty.
I
Iweta
12 Oceny8 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 19, 2021
NIE, dziękuję za dużo papierologi!!!
I
Iweta
12 Oceny8 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 18, 2021
Za dużo papierôw, trzeba zgłosić się przez internet, pisanie e-mail.?! Bzdura. Byłam w innych firma I nie było takich procedur I zachodu .Nie polecm.
A
Andrzej
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
sierpień 1, 2022
Po 5 dniach od zakupu POLMED, jestem na miejscu w laboratorium z kodem Groupon i fakturą zakupu i nie jestem w stanie go zrealizować, strata czasu i nerwów - odradzam
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Dostępne pakiety badań:

Profil kostny: ALP, wapń, fosfor, albumina

Profil trzustkowy: amylaza, ALP, glukoza, lipaza

Profil metaboliczny: glukoza we krwi, lipidogram, kreatynina, mocznik, białko całkowite, albumina, bilurbina całkowita, elektrolity, ALT, AST

Profil cukrzycowy: glukoza, lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG), HbA1C, hemoglobina glikowana, mocz (badanie ogólne), mikroalbuminuria, homocysteina

Profil reumatyczny: morfologia pełna, CRP, RF, OB, odczyn Waalera Rosego, kwas moczowy

Profil wątrobowy: ALat, ASpaT, GGTP, ALP, bilurbina

Profil nerkowy: kreatynina, mocznik, potas, sód, kwas moczowy, badanie ogólne moczu

Profil dziecko: morfologia pełna, żelazo, OB, ASO, CRP, glukoza, mocz (badanie ogólne)

Profil kardiologiczny: morfologia, ALaT, ASpaT, lipidogram, CK, glukoza, potas

Profil tarczycowy podstawowy: morfologia, TSH, FT3, FT4


Przygotowanie do badania:

  • Badania laboratoryjne – w warunkach standardowych krew powinna być pobierana na czczo, chyba że lekarz zadecyduje inaczej. Krew do badań laboratoryjnych pobierana jest w stanie spoczynku – należy przyjść kilka minut przed planowaną godziną pobrania krwi.
  • Lipidogram (cholesterol całkowity, triglicerydy, cholesterol HDL, cholesterol LDL) – przed badaniem pacjent powinien być na czczo przez 14 godzin. W dniu poprzedzającym badanie dieta powinna być lekkostrawna i niskotłuszczowa. Nie należy spożywać alkoholu ani wykonywać dużego wysiłku fizycznego.
  • Badanie ogólne moczu – do badania najlepszy jest mocz pobrany rano. Mocz należy pobrać do specjalnie do tych celów przeznaczonego pojemnika jednorazowego użytku. Badanie nie powinno być wykonywane w okresie miesiączkowania oraz w pierwszych trzech dniach po zakończeniu miesiączki.

Badania można zrealizować w ponad 300 renomowanych punktach diagnostycznych w ponad 180 miastach Polski.

Wykaz wszystkich punktów pobrań dostępny TUTAJ.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje Konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: aby zrealizować groupon należy wysłać e-mail na adres groupon@polmed.pl, podając imię, nazwisko, adres do faktury, PESEL, nr tel. komórkowego, adres e-mail, zakres zakupionego grouponu, kod zabezpieczający i kod grouponu, wybraną miejscowość i preferowany termin oraz godzinę wykonania badań. W odpowiedzi klient otrzyma na swój adres mailowy fakturę, datę i miejsce badania, a SMS-em kod autoryzacji świadczenia, który należy okazać w punkcie pobrań w wybranej placówce.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Centrum Medyczne POLMED

Działająca od 1999 roku ogólnopolska sieć prywatnych centrów medycznych zapewnia podstawową i specjalistyczną opiekę medyczną, szeroko rozumianą diagnostykę (od badań laboratoryjnych po badania USG i RTG, EKG, audiometrię, spirometrię itp.), rehabilitację i stomatologię dla osób prywatnych, firm oraz instytucji na terenie całej Polski. Usługi realizuje poprzez sieć własnych Centrów Medycznych w największych miastach Polski (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Trójmiasto, Katowice, Olsztyn, Sosnowiec) oraz przez sieć ponad 2000 renomowanych placówek partnerskich. W placówkach POLMED pracuje wykwalifikowany personel medyczny – lekarze specjaliści i kompetentny personel pomocniczy. Centra Medyczne POLMED są wyposażone w certyfikowany i nowoczesny sprzęt medyczny wysokiej klasy. Pracownicy starają się, aby każdy pacjent mógł na miejscu uzyskać dostęp do jak największej liczby usług medycznych. Gwarancją dbałości o satysfakcję pacjentów jest certyfikat jakości ISO 9001:2015.