Autolizak

Połczyńska 114, Warszawa (Bemowo)

Serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego i oleju PAG w firmie Autolizak

Wybierz opcję
Ponad 20 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by zadbać o czystsze powietrze w aucie i sprawne działanie układu klimatyzacji, co podniesie komfort podróżowania nie tylko latem

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: odgrzybianie układu klimatyzacji metodą ozonowania
    • opcjonalnie również: nabicie czynnika chłodzącego (200 g) i uzupełnienie oleju PAG
  • rodzaj czynnika: R134a
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 25 zł

Warunki

Oferta obejmuje tylko następujące pojazdy: samochody osobowe i dostawcze. Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 506 003 144. Godziny otwarcia: pn.-pt. 8-18, sb. 8-14. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych i dodatkowych zniżek groupon. Przed nabiciem czynnika wymagane jest sprawdzenie szczelności układu chłodniczego. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Autolizak

Serwis samochodowy Autolizak zajmuje się kompleksową naprawą aut różnych marek. Najważniejsza jest satysfakcja klienta, więc wszystkie naprawy wykonywane są fachowo, a ceny w warsztacie jasno pokazują, że solidnie nie musi znaczyć drogo. Specjaliści cały czas poszerzają wiedzę, aby móc jeszcze szybciej i pewniej naprawiać samochody. Największym atutem tego miejsca jest wysoko wykwalifikowana kadra, na czele której stoi mgr inż. Łukasz Fils - absolwent PW na Wydziale „Mechanika i Budowa Maszyn”.