Brak nowych powiadomień

Kopanina 91, Poznań

Przegląd klimatyzacji (49,99 zł) lub odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza auta (29,99 zł) w Auto50

Oferta ograniczona czasowo!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ozonowanie likwiduje drobnoustroje i nieprzyjemne zapachy, a przegląd klimatyzacji zapewnia jej sprawne funkcjonowanie

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

  • 29,99 zł za odgrzybianie klimatyzacji i wnętrza auta metodą ozonowania
  • 49,99 zł za przegląd klimatyzacji

Przegląd klimatyzacji obejmuje:

  • odzysk czynnika
  • oczyszczenie i osuszenie układu
  • wytworzenie próżni

Warunki

Groupon ważny przez 4 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Zgodnie z obowiązującym prawem (Dz.U. 2015 poz. 881) usługa uzupełnienia układu klimatyzacji może być wykonana tylko w przypadku sprawnego układu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupony można realizować od pon. do pt. w godz. 9-17. Na miejscu istnieje możliwość zakupienia czynnika (100 g czynnika chłodzącego płatne 50 zł). Zgodnie z ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych użytkownik auta z układem klimatyzacji zobligowany jest do całkowitego napełnienia układu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 61 663 36 66. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auto50

Serwis oferuje przegląd klimatyzacji z użyciem automatycznego sprzętu MAC32 renomowanej niemieckiej firmy Beissbarth. Z uwagi na zmianę uwarunkowań prawnych pracownicy Auto50 posiadają niezbędne certyfikaty do wykonywania obsługi klimatyzacji (ubytek powyżej 40 g czynnika wymaga naprawy – zgodnie z ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową oraz o niektórych fluorowanych gazach cieplarnianych użytkownik auta z układem klimatyzacji zobligowany jest do całkowitego napełnienia układu). Na miejscu można zatem uzupełnić czynnik chłodzący R134a, co zmniejszy nie tylko ryzyko awarii układu klimatyzacji i zużycie paliwa, ale również zwiększy wydajność klimatyzacji. Serwis dysponuje również generatorem ozonu, przy pomocy którego likwiduje się nieprzyjemne zapachy oraz obecne w aucie grzyby, pleśń, bakterie i wirusy zwiększające ryzyko wystąpienia u pasażerów chorób układu oddechowego.

Auto50

Serwis auta, Naprawa samochodów