Auto Serwis Zawiła

Zawiła 19A, Kraków

Wymiana kompletu opon z wyważeniem kół od 69,99 zł w Auto Serwisie Zawiła

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na skrócenie drogi hamowania i zwiększenie poczucia bezpieczeństwa podczas podróży

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład pakietu: wymiana kompletu opon z wyważeniem kół na felgach stalowych lub aluminiowych od 13 do 19 cali

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 888 364 905. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 2. W przypadku pojazdu z czujnikami dopłata 40%. Z uwagi na urlop, brak możliwości realizacji do dnia 2 styczeń 2023 rok. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Auto Serwis Zawiła

Firma nieprzypadkowo ma swoją siedzibę w budynku o stalowej konstrukcji – w sprawach zawodowych jej dewizą jest bowiem dotrzymywanie żelaznego słowa, jeśli chodzi o terminowość, precyzję i szybką realizację zamówień. Stąd Auto Serwisowi Zawiła zaufały już takie firmy jak Peugeot, Salon Samochodowy Opel, PKS, Kaefer i Galicja. Od 1989 roku wykonuje ona usługi w zakresie konstrukcji stalowych na terenie całej Polski, jak również prowadzi serwisy samochodowe. Dodatkowo firma zajmuje się konserwacją podwozi, wulkanizacją i naprawą busów.