Brak nowych powiadomień

Ráztocká 21, Liptovský Mikuláš

Całodzienny bilet Aqua Ticket (79,90 zł) z lunch menu (116,90 zł) w Aquaparku Tatralandia na Słowacji

Oferta ograniczona czasowo!
250+ kupionych dzisiaj
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wodna przygoda: dostęp do 28 zjeżdżalni, 14 basenów wewnętrznych i zewnętrznych, jacuzzi i więcej

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marek
1 Oceny1 reviews
listopad 29, 2019
Super wypoczynek .
D
dawidTOP REVIEWER
13 Oceny8 reviews
listopad 28, 2019
Baseny fajne, zjeżdżalnie super, jedzenie bardzo kiepskie.
A
ALINA
1 Oceny1 reviews
listopad 26, 2019
Super aquapark! Polecam.
J
JoannaTOP REVIEWER
5 Oceny5 reviews
listopad 24, 2019
Super zabawa i klimat :) Tylko wolą jak groupon wydrukowany :P
A
AnnaTOP REVIEWER
13 Oceny7 reviews
listopad 23, 2019
Jak zawsze super, bez tłumu, ekstra.
M
MagdalenaTOP REVIEWER
11 Oceny9 reviews
lipiec 23, 2020
Polecam! Bardzo fajne miejsce na jednodniowy odpoczynek.
R
rafał
4 Oceny3 reviews
listopad 20, 2019
Polecam!!!!
D
Dorota
1 Oceny1 reviews
listopad 21, 2019
Piękne miejsce , wrażenia w zimny listopadowy dzień , kiedy magicznie wszytko paruje -bezcenne.
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie


Oferta do wykorzystania w terminie do 31.08.2020

Aqua Ticket obejmuje:

  • 28 zjeżdżalni,
  • 14 basenów (odkryte i kryte, z wodą morską, wodą termalną i czystą wodą),
  • wewnętrzne i zewnętrzne jacuzzi,
  • atrakcje dla dzieci, program animacyjny
  • do dyspozycji: szafka, parasole, leżaki, parking.

Aqua Ticket + menu obiadowe obejmuje:

  • całodniowy bilet wstępu do parku wodnego Tatralandia AQUA TICEKT
  • 2-daniowy zestaw obiadowy: zupa + danie główne (wybór z 9 dań zgodnie z ofertą dnia: danie mięsne/ bez mięsa)

Lunch menu dostępne będzie w restauracji Paradiso – Aqupark Tatralandia.

Dostępność atrakcji jest uzależniona od terminu przyjazdu, dokładne informacje i godziny otwarcia można znaleźć tutaj.

Nowość tego lata:

Świat egzotycznych zwierząt zupełnie z bliska! Bezpośrednio z aquaparku można wejść do ZOOKONTAKT Tatralandia i poznać dzikie zwierzęta, takie jak lwy, tygrysy lub niedźwiedzie oraz dowiedzieć się znacznie więcej o ich życiu.

Atrakcja dodatkowo płatna, szczegóły w warunkach.

Warunki

Groupon ważny do 31.08.2020 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta nie łączy się z innymi rabatami. Zakaz odsprzedaży biletów osobom trzecim. Brak możliwości zwrotu w kasie obiektu.Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: po przybyciu pokaż w kasie wydrukowany groupon i wymień go na bilet wstępu do parku. Rezerwacja nie jest wymagana. Godziny otwarcia można sprawdzić tutaj.
Dodatkowe informacje: wstęp dla dzieci poniżej 6 lat w cenie. Dzieci poniżej 12 lat mają prawo wstępu wyłącznie w towarzystwie osoby pełnoletniej. W celu weryfikacji wieku dziecka należy okazać ważny dokument tożsamości. Kupując groupon, klient akceptuje regulamin Aquaparku Tatrlandia. Aquapark Tatralandia nie gwarantuje leżaków, sprzętu sportowego, dostępu do zabiegów spa, szafek w szatni i sejfów dla każdego klienta korzystającego z oferty – uzależnione od liczby osób przebywających w obiekcie. Realizacja grouponu uzależniona od przepustowości obiektu. Regulaminy promocji dostępne w kasie (zastrzega się możliwość zmiany regulaminu). Promocja nie podlega sprzedaży osobom trzecim. Posiadacz kuponu otrzyma paragon fiskalny w kasie przy wymianie na bilet wstępu do Aquaparku.
Dokonując zakupu usługi klient wyraża zgodę i zobowiązuje się do przestrzegania zasad ochrony zdrowia w aquaparkach. Zasady bezpieczeństwa i ochrony zdrowia zostały przygotowywane na podstawie zaleceń Urzędu Zdrowia Publicznego Republiki Słowackiej, które weszły w życie z dniem 19.06.2020
Możliwość jednorazowego wejścia do Celtyckiego Świata Saun za dodatkową dopłatą bezpośrednio w kasie w Tatralandii (oferta obowiązuje w przypadku wolnych miejsc). Dopłata 10 EUR/3 godz./osoba dorosła, oraz 7 EUR/3 godz./juniorzy między 12 a 18 lat.
Dopłata za Surf Waves Tatralandia wynosi 11 EUR/20 min, 29 EUR/60 min.
Nowość ! ZOO Kontakt Tatralandia z jednorazowym wejściem do ZOO Kontakt Tatralandia i atrakcji dla dzieci wynosi 5 EUR (od 3 lat).
Szafka na chip jest dostępna dla dzieci od 12 lat. Opłata za zgubienie chipu na terenie kompleksu wynosi 70 EUR (60 EUR usługi gastronomiczne + 10 EUR zgubienie chipu).
Opłata za sejf wynosi 4 EUR/ dzień.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aquapark Tatralandia

Osoby mające ochotę poczuć tropikalny raj nie muszą jechać daleko, mogą odkryć go po sąsiedzku, w miejscu pełnym przygód i zabawy na Słowacji. Tatralandia to jeden z największych w Europie Środkowej kompleksów rozrywki wodnej z zapleczem noclegowym i jednocześnie miejsce umożliwiające surfowanie a także opalanie na słonecznej plaży.

Obiekt znajduje się w regionie Liptowa, znanym z wielu zabytków oraz charakterystycznej kultury ludowej i folkloru, a wszystko w otoczeniu największych słowackich gór – Tatr Wysokich i Niskich, Wielkiej i Małej Fatry oraz Gór Choczańskich. W ogromnej hali panuje tropikalny klimat z temperaturą na poziomie 30° Celsjusza, dzięki czemu można się tu opalać także zimą. Miłośnicy wodnej zabawy mają do dyspozycji baseny kryte lub zewnątrzne, z wodą morską, termalną lub czystą. Są również palmy, karaibska fauna w postaci kolorowych rybek w akwariach, wielki drewniany statek oraz egzotyczne bary (Barbados lub Marina) w których serwowane są oryginalne napoje bezpośrednio w basenie z wodą morską.

Tatralandia to także okazja do szalonej jazdy na zjeżdżalniach wodnych. Na jednej z nich, zjeżdżalni Delphin można doznać uczucia swobodnego spadania. Z kolei rodziny z dziećmi mogą spróbować raftingu podczas rodzinnego zjazdu z na zjeżdżalni 4family.

Urok relaksu odkryć można w Centrum Wellness. Możesz tu skorzytać z bogatej oferty masaży, kąpieli wodnych, okładów i innych zabiegów relaksacyjnych i leczniczych. W Saunowym Świecie Celtów znaleźć można 21 saun parowych, zabiegów i masaży wodnych.

Z kolei Surf Waves to surfing w zadaszonej, unikalnej hali surfingowej. Surfowanie na falach Tatralandii pozwoli przenieść się na słynną plażę Waikiki lub wyspę Maui. Obiekt jest przygotowany dla profesjonalistów, początkujących oraz najmłodszych od 4 roku życia.

Nowością dla odwiedzających będzie z kolei wizyta w ZOOKONTAKT, w którym można z bliska poznać świat egzotycznych zwierząt. Dzieci, jak i dorośli będą mogły na własne oczy zobaczyć takie zwierzęta jak lwy, tygrysy oraz niedźwiedzie, a także dowiedzieć się więcej na temat ich życia.

Aquapark Tatralandia

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Park wodny