Antidotum Beauty Club

Piotrkowska 204/210, Łódź

Wybrany rytuał spa na ciało w Antidotum Beauty Club

Wybierz opcję

Wyróżniki

Bogata oferta zabiegów pielęgnujących i relaksujących, m.in. peeling cukrowy, masaż świecą

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania: każdy po 1,5 godz.

Rytuał "Pina Colada"

Zima w tropikach. Egzotyczny regenerujący peeling przygotowujący skórę na odżywienie witaminami z karaibskich owoców. Masaż świecą o zapachu "marcepan- biała czekolada". Rytuał inspirowany słodkim drinkiem znanym na całym świecie. Na deser słodkie ciasto lub shake a la Pina Colada. Wszystko w romantycznej scenerii świec, relaksacyjnej muzyki, płatków róż.cena

Rytuał „Panna Cotta"

Słodki peeling cukrowy (karmel-wanilia) uzupełniony relaksacyjnym masażem świecą o wybranym zapachu (wanilia-śmietanka, malina) oraz do wyboru kawa z bitą śmietaną i likierem Panna Cotta,lub do wyboru gorąca czekolada oraz deser Panna Cotta. Wszystko w romantycznej scenerii świec, relaksacyjnej muzyki, płatków róż.

Rytuał „Randka w Paryżu"

Bankietowy rytuał przenoszący zmysły do miasta zakochanych. Peeling wzbogacony 24k złotem i masaż świecą o zapachu luksusowych perfum przygotują skórę na wyjątkowy wieczór. Jako apperitif serwowane jest prosecco i paryskie eklerki. Wszystko w romantycznej scenerii świec, relaksacyjnej muzyki, płatków róż.

Rytuał „Wiśnie w rumie"

Relaksujący masaż ciała o zwiększonej intensywności, rozgrzewającą oliwką o korzennym zapachu, poprzedzony aromatycznym wiśniowym peelingiem. Rytuał pobudzający zmysły. Do picia serwujemy herbatę wiśniowo-rumową z dodatkiem karaibskiego rumu (opcjonalnie), na deser czekoladowe Marcello. Wszystko w romantycznej scenerii świec, relaksacyjnej muzyki, płatków róż.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 180 390. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 31/05/2023 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1.

Antidotum Beauty Club

Zlokalizowany w centrum Łodzi salon, to miejsce w którym można kompleksowo zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Jest to możliwe dzięki wykorzystywanym tutaj nowoczesnych technologiom, doświadczonej kadrze oraz szerokiej ofercie zabiegów, zaczynając od kosmetologii, poprzez medycynę estetyczną, a kończąc na modelowaniu sylwetki. Klienci Antidotum mogą zdecydować się m.in. na manicure i pedicure, makijaż permanentny, depilację laserową, zabiegi oczyszczające na twarz, treningi EMS, a także masaże i rytuały na ciało.

Więcej informacji na Facebooku.