Antidotum

Piotrkowska 204/210, Łódź

Badanie trychologiczne w Antidotum (do -33%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WAKACJE. Ważny do 7.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja, by zbadać o stan skóry głowy i kondycję włosów, zdiagnozować przyczyny problemów i wdrożyć odpowiednią terapię

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w cenie: konsultacja, badanie kamerką
  • czas trwania: 60 min

Badanie trychologiczne wykonywane jest w celach diagnostycznych. Służy ocenie stanu włosów i skóry głowy, a także rozpoznaniu przyczyn objawów takich jak wypadanie włosów, łupież i łojotok. Wynik badania trychologicznego pozwala na ustalenie planu leczenia.

Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 535 180 390. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Antidotum Beauty Club

Zlokalizowany w centrum Łodzi salon, to miejsce w którym można kompleksowo zadbać o piękniejszy wygląd i lepsze samopoczucie. Jest to możliwe dzięki wykorzystywanym tutaj nowoczesnych technologiom, doświadczonej kadrze oraz szerokiej ofercie zabiegów, zaczynając od kosmetologii, poprzez medycynę estetyczną, a kończąc na modelowaniu sylwetki. Klienci Antidotum mogą zdecydować się m.in. na manicure i pedicure, makijaż permanentny, depilację laserową, zabiegi oczyszczające na twarz, treningi EMS, a także masaże i rytuały na ciało.

Więcej informacji na Facebooku.