Najlepsze z Groupon

AndyOptic

Sienkiewicza 7, Białystok

Okulary korekcyjne: 19,99 zł za groupon zniżkowy wart 120 zł i więcej opcji w AndyOptic

Wybierz opcję

Wyróżniki

W salonie dostępne są oprawki renomowanych firm, np. Ray Ban, Vouge, Red Bull, a także markowe soczewki – HOYA, JZO czy Zeiss

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercieOferta
Groupon zniżkowy na zakup okularów + badanie wzroku w 1 z 3 opcji:

1) 19,99 zł za groupon wart 120 zł na zakup okularów korekcyjnych z antyrefleksem i powłoką oleofobową + badanie wzroku,
2) 29,99 zł za groupon wart 200 zł na zakup markowych okularów korekcyjnych z antyrefleksem i powłoką oleofobową (Ray Ban, Vouge, Tommy Hilfiger, Red Bull, Ewa Minge, Emporio Armani lub Carrera) + badanie wzroku,
3) 79,99 zł za groupon wart 300 zł na zakup okularów progresywnych Free Form + badanie wzroku.

Okulary korekcyjne są najprostszą formą korekcji wady wzroku. By jednak poprawiały ostrość widzenia, warto skorzystać z badania wzroku. Pozwoli ono dobrać właściwe soczewki, które zostaną wstawione w oprawki renomowanej marki.

AndyOptic
W zależności od potrzeb w salonie optycznym wybrać można stylowe okulary korekcyjne lub progresywne. W bogatej ofercie znajdują się zarówno eleganckie, sportowe, jak i awangardowe produkty rozpoznawanych na całym świecie marek. Dostępne są tam także szkła korekcyjne firmy HOYA z powłoką, która neutralizuje światło niebieskie i tym samym zapewnia bardziej komfortowe widzenie oraz lepszy kontrast. W razie konieczności warto zdecydować się na badanie wzroku i skorzystać z doradztwa w kwestii oprawek.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Opcja 1. obejmuje oprawki pow. 100 zł z wyłączeniem oprawek z opcji 2. 1 para okularów - 1 groupon. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Badanie wzroku tylko dla osób zakupujących okulary. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić. W przypadku zamówienia poniżej wartości grouponu różnica nie jest zwracana.
Dodatkowe informacje: tel. (85) 663 02 01.
Dni i godz. korzystania: Łomża: pon.-pt. 9-17, sob. 9-13. Białystok: pon.-pt. 10-18, sob. 10-14
Konieczna rezerwacja tel. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

AndyOptic